k2FtbBdWr1

Перший заступник голови РДА провів нараду з секретарями місцевих рад району

IMG_20190912_100644

12 вересня перший заступник голови райдержадміністрації Андрій Вашківський провів нараду з секретарями місцевих рад району. Під час наради присутні розглянули питання проведення анкетування визначення умов життєдіяльності осіб з інвалідністю І групи за місцем їх проживання, а також питання осіннього призову на строкову військову службу.

Андрій Вашківський зазначив: «Ми маємо доручення обласної державної адміністрації – провести клопітку роботу в частині анкетування потреб людей з інвалідністю І групи. Райдержадміністрація має часткову інформацію про осіб, які зверталися в управління соціального захисту. Також є категорія людей з інвалідністю І групи, які до управління не звертались. Сподіваємося на вашу допомогу, що ви знаєте де проживають такі люди та організуєте їхнє анкетування.»

Дана інформація збирається для ведення Переліку потреб осіб з інвалідністю І групи – мешканців Львівської області. Мета Переліку – забезпечити дотримання прав та свобод, гарантованих особам з інвалідністю та моніторинг актуальних потреб і запровадження додаткових соціальних гарантій на території області.

Також присутні розглянули питання про заходи щодо організаційного забезпечення осіннього призову на строкову військову службу, в частині оповіщення призовників щодо прибуття їх до районного військового комісаріату, тощо.

IMG_20190912_100620


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Володимир Кирилич провів робочу зустріч з іноземними інвесторами
В межах Міжнародного економічного форуму дискутували про високотехнологічні інвестиції
25 січня о 16.00 год відбудеться зустріч з регіонального розвитку села Велике Колодно
Відбулося засідання робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населе...
Відбулося засіданні обласної призовної комісії в режимі Zoom конференції
На території Добротвірської селищної ради проведено рейд щодо заборони спалювання сухої рослинності ...