k2FtbBdWr1

«Первоцвіти просять захисту»: школярам нагадують про важливість збереження рідкісних рослин

1

Щороку на початку весни в Україні внаслідок незаконного збирання та продажу знищуються мільйони ранньоквітучих рослин. Тому важливим є формування екологічної свідомості у дітей та молоді.

У межах Всеукраїнської природоохоронної акції «Збережемо первоцвіти», для учнів 2-го класу Бродівської ЗОШ №3 працівники відділу еколого-освітньої роботи організували та провели еколого-освітній захід «Первоцвіти просять захисту».

Під час заходу екоосвітяни ознайомили учнів з основними первоцвітами, які можна зустріти у нашій місцевості та які занесені до Червоної книги України.

Також розповіли другокласникам про основні причини зменшення кількості червонокнижних видів та потребу їх збереження. Опісля – провели майстер-клас з виготовлення первоцвітів з гофрованого паперу. З великим задоволенням учні власноруч зробили та зібрали букети весняних квітів, що закликають до охорони і збереження первоцвітів.

«Рідкісні квіти можуть зникнути зовсім, якщо ми не оберігатимемо їх. Тільки від нас залежить чи будуть весною квітнути первоцвіти в наших лісах. Бережіть неповторну українську природу», – закликають у адміністрації НПП «Північне Поділля».


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Картину «За мир і щастя в Україні» привезли на Львівщину
Президент: Мільйони українців очікують на автокефалію Православної Церкви, яка довершить утвердження...
Президент України заснував Фонд з підтримки освітніх та наукових програм для молоді
Мистецький проект "Ремінісценції" презентували на Городоччині
Медики, які борються із коронавірусом, отримали понад 2 тисячі захисних масок, виготовлених на 3D-пр...
Театр імені Юрія Дрогобича відсвяткував 80-річчя творчої діяльності