k2FtbBdWr1

Петро Порошенко: Після 21 квітня жарти закінчаться і новообраний Президент опиниться сам на сам не з об’єктивом камери, а з досвідченим і безкомпромісним ворогом

1

«У час  фейкових новин та безсоромної дезінформації такі форуми якраз і є ковтком свіжого повітря для тих, хто прагне чути і говорити на основі точно перевіреної інформації. Для тих, хто віддає перевагу вдумливим дискусіям, а не огульному популізму»,  – зазначив Петро Порошенко та подякував організаторам Київського безпекового форуму за проведення такого важливого заходу.

За його словами, останніми роками на міжнародних майданчиках однією з найактуальніших та найгостріших тем дискусій є вразливість демократій.  Він підкреслив: «Демократичні процедури використовуються для зовнішнього впливу на внутрішньополітичні процеси в державах. В тому числі, з метою спотворити волевиявлення громадян на виборах».

Він наголосив, що в першу чергу йдеться про втручання Росії у вибори і це відчула на собі ціла низка західних держав. «Навчені цим гірким досвідом ми звичайно ж прогнозували, що і Україна обов’язково стане об’єктом атаки з боку Росії. Ми до цього готувалися і значну частину таких спроб вчасно ідентифікували і попередили», – додав він.

«Однак я мушу визнати, що попри всі наші зусилля, нам не вдалося повністю уникнути російського впливу на українські вибори. Механізм і реальні наслідки цього впливу ще належить ретельно вивчити і проаналізувати», – підкреслив Петро Порошенко.

«Крім того, сьогодні в Україні маємо справді унікальну виборчу ситуацію – кампанію, яка проводиться. Віртуальний кандидат звертається до всіх з постановочними, завченими словами і репліками. Виключно звернення з екранів телевізорів та смартфонів», – сказав Президент.

«Це нагадує фільм «Еквілібріум». Там в уявному місті мешканці можуть бачити свого лідера лише на величезних екранах. Всі емоції і будь-який порив до дії, свободи придушуються.  Розв’язка неочікувана. Ніякого «лідера» насправді не існує. Існує лише його телевізійний образ, за яким ховається певна група людей зі своїми цинічними інтересами», – сказав Петро Порошенко.

«Багато хто з нетерпінням очікує на нову серію, де за яскравим світлом софітів проблеми реального світу ніби й не такі вже й складні. Але рано чи пізно софіти згаснуть, а реальність залишиться», – сказав Глава держави.

Президент порадив передивитися цей фільм.

«Я допускаю, що шоу, в яке сьогодні мій опонент намагається перетворити президентські вибори, багато кому може й подобатися. Імпонувати новизною, імпонувати нетрадиційністю, імпонувати дотепністю», – також зазначив він.

«Друзі, але після 21 квітня жарти закінчаться і настане сувора реальність. І новообраний президент, хто б ним не став, опиниться сам на сам не з об’єктивом камери чи смартфона, а з досвідченим, підкреслюю – досвідченим і безкомпромісним ворогом. Керівником однієї з найсильніших держав світу», – підкреслив Петро Порошенко.

«Бо Путін і його апетити, хочу наголосити – вони нікуди не дінуться. Це ж не комп’ютерна гра. І проекти Новоросії, і проекти Малоросії. І сухопутний коридор до Криму. Це ж все нікуди не дінеться. Він про них ніколи не забував. Він готовий діяти як тільки для цього станеться нагода», – додав він.

За словами Петра Порошенка, ослаблена, розсварена після виборів Україна з недосвідченим Президентом – це і є саме та нагода, бо хижаки як правило нападають на жертву саме тоді, коли вона поранена і слабка.

«І якщо Верховний Головнокомандувач не розставляє «червоні лінії», якщо не працює на згуртування країни і коаліції, коаліції світової на підтримку України, яку ми нашими спільними зусиллями – це не лише зусилля українських дипломатів, не лише зусилля українського Президента чи українського Уряду, це і наші громадські організації. І все, чого ми добилися – є ризик це втратити або зруйнувати»,  – сказав Президент.

https://youtu.be/W4eyTzYIMzk


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

На Львівщині триває робота над соціальним забезпеченням тимчасово переміщених громадян зі східних об...
Роман Ткачишин взяв участь у засіданні архітектурно-містобудівної ради Кам'янка-Бузького району
Входження в опалювальний сезон
Сколівщина прийматиме чемпіонат України із лижних перегонів
Військовий комісаріат: запрошуємо на контрактну службу
Перепрошую, що дав обіцянку про швидке завершення АТО. Із самого початку потрібно було націлити усіх...