k2FtbBdWr1

Петро Порошенко у Львові привітав Президента Польщі з присвоєнням звання почесного доктора Львівського університету

0

У четвер, 2 липня, Президент України Петро Порошенко перебуває з робочою поїздкою у Львівській області. На початку поїздки Глава держави взяв участь у церемонії вручення звання почесного доктора Honoris causa Львівського національного університету імені Івана Франка Президенту Республіки Польща Броніславу Коморовському, який також цього дня відвідує Львів.

Глава держави привітав Президента Польщі з відзнакою. “Хотів би першим привітати великого друга України і мого особистого друга, людину, яка зробила величезний внесок у розвиток українсько-польських відносин, яка була і залишається потужним адвокатом українських інтересів в Європейському Союзі”, – зазначив Петро Порошенко. За словами Президента, українсько-польські відносини перебувають на дуже високому рівні.

Президент Польщі подякував за відзнаку і зазначив, що отримання польським Президентом звання почесного доктора в українському університеті є ознакою добрих українсько-польських відносин.

Почесне звання Броніславу Коморовському присвоєно “за особистий внесок в розвиток українсько-польських відносин, організацію міжнародної підтримки інтеграції України до Європи, за сприяння польсько-українській співпраці у галузях науки, освіти і культури”.

Нагороду вручив ректор ЛНУ імені Івана Франка Володимир Мельник.

Пізніше Президент також проведе зустріч з Президентом Польщі у форматі “віч-на-віч”.

Окрім цього, запланована регіональна нарада з керівниками силових структур та правоохоронних органів прикордонних областей західної України.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

У реанімаційні відділення обласних лікарень закуплять медичне обладнання для дітей
Військова присяга – клятва на вірність Батьківщині
Показовий семінар з безпеки життєдіяльності та цивільної оборони в Запитівському ЦРД
Президент підписав Указ про демобілізацію військовослужбовців, які були призвані в травні-червні 201...
Допускаєте до роботи працівників без належного оформлення – заплатите штраф!
Свято Покрови у Львові відзначатимуть тереновою грою