k2FtbBdWr1

«Під одним небом»: у Львові презентували книгу азербайджанського автора про Західну Україну

1

У межах проведення Міжнародної науково-практичної конференції «Науково-практичні основи міжнародного співробітництва вчителів: погляд на майбутнє» 24 березня у дзеркальній залі Львівського національного університету імені Івана Франка відбулася презентація книги «Під одним небом», автором якої є секретар Ради освіти Республіки Азербайджан, письменник, журналіст Боюкага Мікаіллі.

«Це книга друга України. Протягом невеликого терміну часу він декілька разів відвідав Україну: проаналізував побачене, поспілкувався з нашими людьми та зробив висновки. Побачене та почуте надихнуло автора, і це натхнення вилилося в книжечку «Під одним небом»», – розповіла директор департаменту освіти і науки Львівської облдержадміністрації Любомира Мандзій.

Сам же ж автор наголошує, що «дана книга – це вираження любові та побажання миру всьому людству». Книга присвячується дружнім відносинам азербайджанського та українського народів.

Довідково:

«Під одним небом» – ця книга розповідає про українську культуру, мистецтво, освіту, архітектуру, національно-духовні цінності, традиції та звичаї етнічних українців, що живуть на заході країни – бойків, лемків, гуцулів, містить багату фактографічну базу даних, зібрану автором і почерпнуту з історичних джерел, бесід із місцевими жителями і спостережень. Автор досліджував із педагогічно-методичної точки зору вищі, середні та середньоспеціальні навчальні заклади міст і сіл Львівської, а також Івано-Франківської областей, та діяльність музеїв. Первозданна краса Карпат, чудовий світ самобутньої культури карпатців представлені в книзі барвисто й образно. Автор, описуючи динаміку розвитку української освіти, не залишив без уваги її історію, авторські школи, які зіграли значну роль у розвитку української освіти, і науково-педагогічну діяльність видатних педагогів і психологів.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

З нагоди Дня Незалежності представники влади та громадськості поклали квіти до пам’ятника Тарасові Ш...
Стару забудову перевірять на потребу покращення стану житлового фонду
Аграрії Львівщини активно готуються до весняно-польових робіт
День працівників водного господарства: в області відзначили кращих представників галузі
У вересні відбудеться "Теренова гра "СІЧ – сила і честь" імені братів Чучупак
На Яворівщині тривають ремонтні роботи на автомобільних дорогах загального користування