k2FtbBdWr1

Підготовка до проведення перших виборів голови та депутатів сільської ради Жовтанецької ОТГ

Vibori-2014

10 листопада відбулася робоча зустріч керівника апарату райдержадміністрації Любові Височанської з головою Жовтанецької сільської виборчої комісії Богданом Друщаком, членом районної територіальної виборчої комісії Григорієм Чернишом та начальником відділу ведення Державного реєстру виборців Ольгою Леськів.

У ході зустрічі присутні обговорили питання про особливості підготовки до проведення перших виборів голови та депутатів сільської ради Жовтанецької ОТГ, що відбудуться 18 грудня 2016 року.

Богдан Друщак повідомив, що комісія забезпечена  необхідними приміщеннями для  роботи і для проведення засідань, інвентарем,  засобами зв’язку, оргтехнікою, іншим матеріальними цінностями.

Ольга Леськів доповіла, що межі і перелік одномандатних виборчих округів з виборів депутатів вже внесені до бази АІТС “Реєстр виборців” на основі  постанови Жовтанецької  сільської виборчої комісії №3 від 08.11.2016.

Керівник апарату, Любов Височанська сказала, що підготовка до виборів має відбуватися з дотриманням вимог календарного плану основних організаційних заходів. Ми готові допомогти у створенні належних умов для роботи всіх видів виборчих комісій та у вирішенні питань в межах нашої компетенції.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

ВИБОРЦІ КАМ’ЯНКА-БУЗЬКОГО РАЙОНУ МОЖУТЬ ПЕРЕВІРИТИ ПЕРСОНАЛЬНІ ДАНІ НА СВОЇЙ ВИБОРЧІЙ ДІЛЬНИЦІ
Проміжні вибори депутата Новояричівської селищної ради
Незабаром вибори у Жовтанецькій ОТГ
Начальник відділу ведення Державного реєстру виборців взяла участь в онлайн-конференції
Робоча зустріч відділу ведення Державного реєстру виборців з працівниками Буського міжрайонного відд...
Відбулася відеоконференція з питань сприяння роботі територіальних виборчих комісій