k2FtbBdWr1

Підготовка до відзначення Дня Конституції України та Дня молоді

DSC06379 - Копія

12 червня голова райдержадміністрації Володимир Кирилич та голова районної ради Тарас Келеберда провели засідання оргкомітету з підготовки та відзначення Дня Конституції і Дня молоді.

Учасники зустрічі вирішили, що урочистості розпочнуться 28 червня о 16:00 у міському парку іменні Степана Бандери. Традиційно відбудеться хвилина мовчання та покладання квітів до пам’ятників видатним діячам українського державотворення. А до цього сектор молоді та спорту РДА проведе спортивні естафети, служба у справах дітей РДА та районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді – конкурси, ігри для дітей.

Заплановано вручення нагрудних знаків «Учасник АТО» для військовослужбовців, звільнених з військової служби, які стоять на обліку у Кам’янка-Бузькому РВК як учасники бойових дій.

Завідувач сектору культури РДА Любов Водоніс запропонувала використати програму звіту творчих колективів Кам’янка-Бузького району, який відбувався у Львівській філармонії.

На будівлях установ, інших будинках – вивісити державні прапори України, обговорювалось питання проведення благоустрою, дотримання правопорядку та медичного супроводу, організацію виїзної торгівлі і атракціонів, виготовлення оголошення.

Наступне засідання оргкомітету відбудеться через тиждень для вирішення деяких питань на основі вивчення громадської думки.

Також присутні розглянули організаційні моменти щодо підготовки виїзного розширеного засідання Колегії управління фізичної культури та спорту обласної державної адміністрації спільно зі засіданням виконкому  відділення НОК України у Львівській області 23-24 червня 2017 року з нагоди відзначення Олімпійського дня в Кам’янка-Бузькому районі. Визначили дату проведення фестивалю Купальська Ватра.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Робоча група розроблятиме стратегії патріотичного виховання дітей та молоді на 2016-2020 роки
Без громадських слухань вирішити проблему з львівським сміттям – нереально, - Олег Синютка
Шановна молодь Камянеччини!
До відома та виконання всім керівникам підприємств, установ та організацій Кам’янка-Бузького району,...
Міністерство юстиції інформує про права захисників вітчизни
Робочою групою проводяться моніторингові обстеження на території Кам'янка-Бузького району