k2FtbBdWr1

Підприємства Львівщини запрошують до участі в пілотному проекті з енергоефективності GIZ

1

Департамент паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження запрошує підприємства Львівщини взяти участь у конкурсі для отримання технічної підтримки на реалізацію енергоефективних пілотних проектів. Для співпраці буде обрано близько 60 компаній.

Проект двостороннього технічного співробітництва «Консультування підприємств щодо енергоефективності» пропонує компаніям хлібопекарської та молочної промисловості, а також машинобудівним компаніям та виробникам неметалевих будівельних матеріалів подати свої заявки про участь у пілотних проектах для забезпечення енергоефективності, зниження енергозатрат та підвищення конкурентоспроможності. Особливо вітаються заявки малих та середніх підприємств.

Пілотні проекти складатимуться з трьох етапів:

1. Детальний енергоаудит: обрані компанії на першому етапі отримають звіт із переліком економічно та технічно доцільних енергозберігаючих рішень для конкретних підприємств.

2. Розробка рентабельних проектів з енергоефективності: на основі результатів першого етапу обрані компанії отримають чіткий план впровадження енергозберігаючих та економічно доцільних заходів.

3. Підтримка у впровадженні проектів: на цьому етапі експерти  GIZ надаватимуть компаніям інжиніринговий та консультативний супровід у  реалізації проектів, розроблених на попередньому етапі. Фінансування заходів компанії-учасники проводитимуть за власний рахунок, завдяки банківським позикам або з інших джерел.

Зацікавлені у співробітництві компанії, мають заповнити форму заявки та надіслати на електронну пошту nataliia.usenko@giz.de до  22 червня 2018 року.

З детальною інформацією можна ознайомитись за посиланням. Заявка  на участь у проекті тут


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Безпека праці гірників в пріоритеті – торік шахти ДП «Львіввугілля» повністю забезпечили саморятівни...
На Львівщині вшанували постать Михайла Грушевського
Прийом заявок на регіональний конкурс "Благодійна Львівщина-2018" триває
Діти захисників України та вихованці притулку для дітей побували на виставі "Цирк на воді"
На Львівщині визначили 4 заклади, які нестимуть основне навантаження у боротьбі із коронавірусом
В області завершили фінансування пенсій за березень