k2FtbBdWr1

Підприємство ПП «Львів-ПАК» розширює потужності

DSC00658 - Копія

13 березня відбулася урочисте відкриття нових виробничих потужностей деревообробного підприємства ПП «Львів-ПАК» у селі Тартак. Участь у відкриті взяли перший заступник голови обласної державної адміністрації Ростислав Замлинський, голова районної державної адміністрації Володимир Кирилич, голова районної ради Тарас Келеберда.

«Дуже приємно, що деревообробна галузь займає одне з провідних місць на теренах Львівщини. Щоб ви розуміли, кожен четвертий експортний долар приносить таке підприємство, як ваше: деревообробне, мебельне та інші, які мають відношення до деревообробки. Дуже приємно що упродовж останніх років на Львівщині динамічно розвивається промисловість, а також деревообробна галузь. Тільки за минулий рік створено 8 тисяч робочих місць, 84 підприємства, 26 з них у галузі деревообробки та мебельного виробництва. Ця динаміка продовжується і в цьому році. Завдяки чому все це? Завдяки праці, яку забезпечуєте ви та ваше керівництво. Саме такі підприємства, як ваше, є успішними. А успіх це те, що нам потрібно у боротьбі за незалежність, виборюванні нашої незалежної держави і для того, щоб будувати добробут у нашій країні. І до цього причетні ви, і велика вам за це шана, уклін та подяка. Дуже приємно, що на вашому підприємстві ми зустрічаємося вдруге. Минулого року ми також відкривали нові виробничі потужності. Сьогодні ми говоримо про 1 млн з лишнім євро інвестицій, і, власне, це допомагає створити вам продукт доданої вартості та здійснювати його експорт», – сказав Ростислав Замлинський.

Перший заступник голови ОДА побажав працівникам міцного здоров’я, добробуту і затишку в оселях, росту заробітної плати. Подякував Андрію Кравчуку за його принципову позиці легального ведення господарської діяльності, збільшення робочих місць, вчасної виплати заробітної плати та за продукт, виготовлений в Україні, зокрема, на Львівщині, що продається у всьому світі. Побажав успіху, прибутковості та хороших результатів.

Керівництво з області та району спільно з керівником підприємства урочисто перерізали стрічку. А потім Андрій Кравчук запросив своїх працівників до робочих місць і ознайомив гостей з робочим процесом.

Фірма «Львів-ПАК» почала свою діяльність у 2006 році. Підприємство пройшло нелегкий, але успішний шлях від невеликого деревообробного підприємства до цілісного комплексу з потужним виробничим потенціалом.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: