k2FtbBdWr1

Підприємців області запрошують презентувати свій економічний та інвестиційний потенціал в Італії

irkutskaja_oblast_i_jakutija_zaklyuchili_dogovor_photo_big_1565357156_560x364_3_0

З 16 до 17 вересня Торгово-Промислова Палата Італія-Україна організовує загальнонаціональний робочий стіл «Презентація України та можливості бізнесу», а саме презентація економічного та інвестиційного потенціалу України  у м. Барі, а також Державний семінар на найвищому рівні в м. Таранто. Про це інформують у департаменті економічної політики Львівської ОДА.

В межах цих двох заходів компанії та підприємства Львівщини мають можливість презентувати свій економічний та інвестиційний потенціал, а також взяти участь у В2В зустрічах.

З draft-програмою заходів можна ознайомитися за посиланням. 

За додатковою інформацією звертайтесь до Служби експортера департаменту економічної політики Львівської облдержадміністрації за номером.: (032) 261-27-13; 261-26-65 та e-mail: torg.loda@gmail.com; loda.export@gmail.com.

Зазначимо, що робочий стіл, а також семінар відбудуться в межах 83-ї Міжнародної виставки Fiere de Levante в м. Барі, Італійська Республіка. Виставка триватиме з з 14 до 22 вересня.

Як інформують у департаменті, участь у виставці дасть змогу реалізувати низку цікавих проектів для посилення міжнародної співпраці між Україною і Італією.

83-тя Міжнародна виставка Fiere de Levante цьогоріч відбудеться під гаслом «Де пульсують ідеї». В межах заходу обговорюватимуть актуальні теми, серед яких зміна клімату та енергетичний перехід, технологічні інновації та виробництво майбутнього, охорона здоров’я та освіта, міжнародне співробітництво, інфраструктура, економічний розвиток.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

До участі в Х Всесвітніх Іграх 2017 року готується семеро спортсменів Львівщини
На Львівщині зросли обсяги будівельних робіт
На Перемишлянщині освятили військовий Меморіал воякам УПА
Аграрії області можуть отримати дотацію на посів сидеральних культур для збільшення врожайності
«Уклін славетному Людкевичу»: у філармонії відбувся концерт до 140-річчя з дня народження композитор...
У Львівському історичному музеї презентували фотовиставку «Палац в саду – перлина Кримського ханства...