k2FtbBdWr1

Підстав для підвищення ціни на газ немає, фінансування субсидій відбуватиметься в строк,- Глава Уряду під час селектору з енергетичних питань

1

Підстав для збільшення ціни на газ для населення в Україні наразі немає. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час спеціальної селекторної наради з питань підготовки до опалювального сезону 2017-2018 років, яка проходить в Миколаєві.

«Жодних підстав говорити про збільшення ціни на газ для населення немає. Ціни за рішенням Уряду збільшуватися не будуть», – сказав Володимир Гройсман.

Він також повідомив, що питання фінансування субсидій в наступному опалювальному сезоні вирішено – за рахунок внесення змін до державного бюджету і виділення 14,1 млрд грн на ці цілі. Зараз, сказав Володимир Гройсман, ведеться робота з верифікації розрахунків, і до вересня все буде забезпечено на 100 відсотків.

«Треба також належним  чином організувати роботу на місцях з метою захистити громадянина, який потребує підтримки», – підкреслив Глава Уряду.

Окрему увагу він звернув на важливість виконання проектів з енергоефективності.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Два ВНЗ Львова – в п’ятірці лідерів за кількістю заяв на вступ
На Львівщині відбудеться військово-патріотичний вишкіл “Теребіж-2014”
Про активізацію роботи з питань пожежної безпеки в екосистемах
Меблева галузь Львівщини збільшує постачання продукції на зовнішні ринки
Понад 83 тисячі євро - сума штрафів за недотримання габаритно-вагових обмежень у 2018-му році
Задля недопущення аграрного рейдерства в області починають діяти мобільні точки доступу до правової ...