k2FtbBdWr1

Підтримка воїнів АТО

6567кпраа

16 лютого 2016 року, з метою вивчення потреб та надання всебічної підтримки демобілізованим учасникам АТО, був здійснений виїзд робочої групи, створеної райдержадміністрацією.

Робоча група у складі директора районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді О.Кравець, начальника відділу соціальної роботи центру Г.Паньонтко, заступника головного лікаря Кам’янка – Бузької  ЦРЛ О.Волошина, юриста районного військового комісаріату М.Роїк, шкільного психолога Ременівської ЗОШ І-ІІІ ст. та Великосілківського НВК ЗОЗ І-ІІІ ст. О.Семків, заступника завідучого відділення соціальної допомоги вдома районного територіального центру О.Кузіни та секретаря Ременівського виконавчого комітету О.Паночко відвідали сім’ї демобілізованих учасників антитерористичної операції, що проживають на території Ременівської сільської ради.

18 лютого 2016 року здійснений виїзд робочої групи у складі головного та провідного спеціалістів відділу соціальної роботи районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді В.Койди та О.Закремської, юриста районного військового комісаріату М.Роїк, фельдшера Неслухівського ФАПу М.Грудки, землевпорядника Неслухівської сільської ради О.Паславської, секретаря Банюнинської сільської ради Р.Пецух відвідали сім’ї демобілізованих учасників антитерористичної операції, які проживають на території Неслухівської та Банюнинської сільських рад.

Під час візитів обговорювалися питання щодо отримання статусу учасника бойових дій, подальшого працевлаштування, оформлення державних гарантій та соціальних пільг, отримання одноразової  допомоги згідно обласної програми підтримки у Львівській області демобілізованих воїнів, які повертаються з АТО, та їхніх сімей на 2015-2017 роки, надання земельних ділянок під будівництво, садівництво, ведення ОСГ.

Також сім’ї отримали консультації щодо оформлення субсидій на житлово-комунальні послуги,  медичного забезпечення воїнів АТО на 2016, отримання послуг з психологічної реабілітації у реабілітаційних установах Одеської, Чернігівської, Київської та Харківської областей та санаторно-курортного лікування.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: