k2FtbBdWr1

Підвищення екологічної культури населення – одне з пріоритетних завдань

нарада пожежі

11 серпня 2015 року перший заступник голови Кам’янка-Бузької райдержадміністрації Роман Ткачишин провів нараду  з керівниками органів місцевого самоврядування, представниками лісових господарств, які функціонують на території району та  головним інспектором Кам’янка-Бузького РВ ГУ ДСНС у Львівській області Андрієм Полішко  з питань попередження виникнення пожеж на території району.

Директор Кам’янко-Бузького дочірнього підприємства ЛГП «Галсільліс» Валерій Тебенко акцентував увагу присутніх на тому, що пожежі – це найбільше варварство, яке може вчинити людина  стосовно природи, тому основним завданням органів місцевого самоврядування має стати роз’яснювальна робота з метою підвищення екологічної культури населення.

Роман Ткачишин наголосив на тому, що в пожежнонебезпечний період зусилля всіх відповідальних структур повинні бути спрямовані на попередження виникнення пожеж. Крім того очільник району наголосив на необхідності покращення стану меліоративних систем, які існують на території району.

 


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: