k2FtbBdWr1

Підвищення оперативної готовності на час проведення новорічних і різдвяних свят

5

Відповідно до розпорядження голови Кам’янка-Бузької районної державної адміністрації від 13 січня 2015 року №2/02-08/15 “Про затвердження плану основних заходів цивільного захисту Кам’янка-Бузького району на 2015 рік”, з метою підвищення готовності органів управління та сил районної ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Львівської області до реагування на можливі надзвичайні ситуації, забезпечення сталого функціонування об’єктів суб’єктів господарювання, нормальних умов життєдіяльності та безпеки населення, дотримання вимог протипожежної безпеки і безпеки дорожнього руху та створення сприятливих умов для проведення новорічних і різдвяних свят:

 Н А К А З У Ю:

  1. 1. З урахуванням вимог наказу начальника цивільного захисту Кам’янка-Бузького району від 27 січня 2015 року №2 “Про переведення органів управління та сил районної ланки територіальної підсистеми до функціонування в режимі підвищеної готовності” з 17:00 год. 31 грудня 2015 року до 9:00 год. 4 січня 2016 року та з 17:00 год. 6 січня до 9:00 год. 12 січня 2016 року основні зусилля органів управління та сил районної ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Львівської області зосередити на забезпеченні безпечного проведення новорічних і різдвяних свят.
  2. Начальникам цивільного захисту (головам міської, селищних, сільських рад, керівникам підприємств, установ, організацій):

2.1.  Забезпечити виконання заходів щодо попередження виникнення та мінімізації наслідків можливих надзвичайних ситуацій.

2.2.  Забезпечити постійний моніторинг ситуації, пов’язаної з снігопадами, іншими екстремальними погодними явищами зимового періоду, а також стале функціонування об’єктів інфраструктури (водопостачання та каналізації, теплопостачання, дорожньої мережі, міського електричного транспорту, електро -, газопостачання, зв’язку тощо).

2.3.  Організувати проведення перевірок технічного стану та забезпечити стале функціонування систем життєзабезпечення, дотримання вимог пожежної безпеки на об’єктах і в місцях проведення святкових заходів та усунути виявлені недоліки.

2.4. У разі виникнення аварій забезпечити негайне усунення всіх пошкоджень у мінімально короткі терміни.

2.5. Забезпечити безпечне проведення святкових заходів, особливо за участю дітей та в місцях масового скупчення людей.

2.6. З метою забезпечення вирішення невідкладних питань на час функціонування у режимі підвищеної готовності встановити чергування посадових осіб підпорядкованих органів управління та сил цивільного захисту.

  1. Кам’янка-Бузькому відділу Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Львівській області (І.Ціолковський) забезпечити контроль за дотриманням вимог пожежної безпеки на об’єктах і в місцях проведення святкових заходів.
  2. Сектору з питань цивільного захисту облдержадміністрації (У.Сасіна) забезпечити координацію дій, проведення збору, аналізу, узагальнення та своєчасного доведення до департаменту з питань цивільного захисту обласної державної адміністрації інформації щодо оперативної обстановки під час проведення святкових заходів.
  3. Відповідальним виконавцям:

5.1. Надати до сектору з питань цивільного захисту райдержадміністрації факсом (23050) або електронної поштою (sczkbrda@gmail.com) графіки чергування посадових осіб на час проведення новорічних і різдвяних свят.

5.2. Про випадки порушення в роботі систем життєзабезпечення об’єктів на території району, загрозу або виникнення надзвичайних ситуацій і подій, що мають резонансний характер, негайно повідомляти відповідно до встановленого порядку:

– Кам’янка-Бузький відділ Головного управління ДСНС України у Львівській області телефоном – 101 або 51202;

–    чергового адмінбудинку райдержадміністрації телефоном – 23063 або 23050;

–   сторожа адмінбудинку райдержадміністрації телефоном – 51255.

  1. Наказ довести до всіх відповідальних виконавців у повному обсязі.
  2. Контроль за виконанням наказу покласти на першого заступника голови районної державної адміністрації Вашківського А.С..

 

 

Голова районної державної адміністрації,

начальник цивільного захисту району                                             В.І.Кирилич


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: