k2FtbBdWr1

ПІВСОТНІ ПРАЦІВНИКІВ ОТРИМАЛИ ВТРАЧЕНИЙ ЗАРОБІТОК

україна 2

Багатьох працедавців, які ведуть соціально відповідальний бізнес і наповнюють коштами місцевий бюджет, карантинні обмеження спонукали скоротити виробничу діяльність або й взагалі її припинити. Аби фінансово підтримати суб’єктів малого та середнього бізнесу уряд ухвалив рішення про виплату допомоги з часткового безробіття. Державними коштами можуть скористатися як фірми і компанії для виплати найманому персоналу частини втраченої через пандемію зарплати, так і фізичні особи-підприємці, котрі використовують робочу силу або ж працюють одноосібно.

Станом на початок червня цього року фінансова підтримка через оголошення карантину та припинення або скорочення діяльності призначена 31 працедавцю Кам’янка-Бузького району.

Серед перших, хто фахово виповнив і подав до служби зайнятості пакет необхідних для отримання коштів документів, – ТзОВ «ДП МП Україна».

«Карантин зупинив діяльність нашого підприємства, – каже директор ТзОВ «ДП МП Україна» Антон Кузьмін, – Тому ми вирішили скористатися допомогою по частковому безробіттю. За всіма питаннями та роз’ясненнями звернулися до директора Кам’янка-Бузька районна філія Львівського обласного центру зайнятості Оксани Довганик. Вона люб’язно надала вичерпну інформацію з цього питання, доступно окреслила механізм призначення допомоги по частковому безробіттю та процедуру отримання коштів. У скрутний період 50 працівників нашого підприємства вже отримали втрачений за квітень заробіток».

Україна 1


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Інформація для осіб, змушених переїхати з АР Крим та східних областей України, котрі шукають роботу
Шановні кримчани, мешканці східних областей України! Державна служба зайнятості готова сприяти Вашо...
Легалізація заробітної плати найманих працівників
КИПИТЬ РОБОТА У КАМ’ЯНКА-БУЗЬКІЙ ФІЛІЇ ЛЬВІВСЬКОГО ОЦЗ
ХТО ХОЧЕ ПРАЦЮВАТИ – ШУКАЄ ЗАСОБИ, ХТО НЕ ХОЧЕ – ПРИЧИНИ
ДЕРЖАВНА ПРОГРАМА ДОПОМОГЛА І ЦІННІ КАДРИ ЗБЕРЕГТИ, І ПРАЦІВНИКІВ ФІНАНСОВО ПІДТРИМАТИ