k2FtbBdWr1

Пластуни Львівщини відзначили День Першої Пластової Присяги

1

Понад 1000 пластунів з усієї Львівської області сьогодні відзначили 106-ту річницю від Дня Першої Пластової Присяги. Урочисті заходи розпочалися загальним Молебнем та спільним виконанням Гімну Пласту.

З вітальним словом до пластунів звернулась заступник голови Львівської обласної державної адміністрації Оксана Стоколос-Ворончук.

«Це знаковий день, як 106 років тому, так і сьогодні ця організація за роки свого існування стала символом відродження нації, символом відродження національної ідеї. Як і колись, так і тепер пластуни – це цвіт нації: економісти, юристи, політики, це лікарі та педагоги, це ті хлопці, які зі зброєю в руках боронять кордони нашої держави. Упевнена, що кожен пластун у незалежній Україні знайде своє місце і возвеличить себе, свою родину і пластову організацію. Я горда знайомству з вами», – зазначила Оксана Стоколос-Ворончук.

Після вітальних слів відбулось переведення на нові ступені юнаків та юначок. Потім пластуни вирушили на Личаківське кладовище, де вшанують пластунів, що не зламали своїх присяг.

Зазначимо, Пластова присяга – це добровільна, зазвичай прилюдна і урочиста заява, якою пластун зобов’язується безумовно та невідклично дотримуватися Пластового Закону та Трьох Головних Обов’язків, працювати на користь Пласту та українського суспільства, а також робити добрі діла.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

На Львівщині відзначили 110-ту річницю від дня народження Романа Шухевича
На Львівщині відкрили першу у новому році сімейну ферму
Президент підписав Закон щодо посилення захисту українців, ув’язнених незаконними збройними формуван...
Стартує прийом документів на конкурс інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку
На Львівщині триває місячник озеленення та благоустрою
В області розпочато поточний середній ремонт автомобільної дороги Славське-Вигода