k2FtbBdWr1

Пластуни передали Володимиру Кириличу Вифлеємський Вогонь Миру

DSC09251

4 січня пластуни з Нового Яричева передали голові райдержадміністрації Володимиру Кириличу Вифлеємський Вогонь Миру. Цей Вогонь, привезений зі Святої землі, юні патріоти передали очільнику району як знак миру та благополуччя для усіх мешканців Кам’янка-Бузького району. На урочистість зібралися всі працівники РДА. Мар’ян і Олег Дмитраші, Софрон, Софія і Михайло Ревуцькі привітали присутніх літературно-музичною композицією. Після цього передали голові РДА Вогонь Миру зі сподіваннями, що всі наші краяни запалять від нього святовечірню свічку, об’єднаються спільною молитвою за краще майбутнє України.

-Я радий вітати вас у новому році, напередодні великих християнських Різдвяних свят. Від щирого серця дякую вам за ту велику, потрібну і почесну місію, за Вогонь, який ви принесли нам сьогодні. Бажаю вам здоров’я і всіляких гараздів. Це світло і тепло Вогню увійде в серце кожного мешканця району, в кожну домівку Кам’янеччини, об’єднає любов’ю за святовечірнім столом всі родини, принесе різдвяну радість захисникам України, тим, хто перебуває далеко від своїх родин, –  сказав Володимир Кирилич. 

Довідково:

Вифлеємський Вогонь Миру започаткувала у 1986 році австрійська телерадіокомпанія ORF з міста Лінц. Із самого початку акція планувалася з метою підтримки неповносправних дітей та усіх, хто потребує допомоги та уваги в передріздвяний час. Цю благородну справу одразу ж взяли в свої руки скаути.

Щороку представники ORF та австрійські скаути беруть Вогонь на місці народження Ісуса Христа у Вифлеємі, а далі транспортують його літаком до Австрії. Після урочистостей у Віденському Кафедральному соборі естафета передається до сусідніх країн. Саме із рук в руки, від одного скаутського осередку до іншого, Вифлеємський Вогонь долає безліч кордонів і потрапляє до всіх, хто чекає на світло тепла, миру, злагоди і сподівання, мандрує із заходу на схід, долаючи кордони і єднаючи християн у переддень Різдва Христового. Пластуни першими з українських скаутів долучились до передачі вогню більше 20 років тому.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: