k2FtbBdWr1

Поділімося любов”ю з потребуючими

1

-Важливо, щоб ні одна дитина пільгової категорії не залишилася поза увагою в День Святого Миколая, тому кожному структурному підрозділу слід ще раз опрацювати, уточнити списки  дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей учасників АТО, з багатодітних, кризових сімей, тощо, визначити суми коштів, які можна використати на придбання подарунків та працювати над залученням спонсорських коштів, – наголосив голова райдержадміністрації Володимир Кирилич під час наради щодо підготовки до свята Миколая.

Начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Іванна Дяківнич поінформувала, що згідно Програми “Національний план дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини” на період до 2016 року у Кам”янка-Бузькому районі Львівської області” на 2016 рік на проведення заходів до Дня Св. Миколая передбачено 3 тис. грн. Директор ЦСССДМ Олександра Кравець сказала, що згідно Програми соціальної роботи з сім”ями, молоддю та дітьми передбачено 9900 грн., за інформацією Тетяни Мальчин сектор молоді та спорту райдержадміністрації запланував 2000 грн. на це свято і 4000 тис. грн. – винесе на сесію для перерозподілу коштів. Таким чином всі активно працюють, щоб на Кам”янеччині кожна дитина повірила у Святого Миколая.

Але життя показує, що любов людини до людини – це найбільший подарунок. Отож,  обігріймо всіх дітей нашою любов”ю, уважністю, щирим словом,  просто пригорнімо їх, розпитаймо про успіхи в садочку, школі, вміймо завжди їх слухати і чути.

Важливо також поділитися з потребуючими людьми, а серед нас є ті, кому не тільки бракує хліба, але дуже часто бракує любові. І якщо ми поділимося з потребуючими, тоді світ виглядатиме далеко кращим.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

У ЛОДА обговорили механізм прийому від ЦВК та передачі обласній державній адміністрації обладнання с...
Влада та громадськість Львівщини вшанували пам’ять творців ЗУНР
Голова РДА провів понеділкову нараду
Проходить черговий призов громадян України на строкову військову службу до ЗСУ у Кам’янка-Бузькому ...
В очікування мільйонного пасажира: обсяг пасажирських перевезень аеропорту «Львів» у жовтні збільшив...
Шановні платники податків!