k2FtbBdWr1

Подяка за журналістську працю

1

6 червня голова райдержадміністрації Володимир Кирилич, голова районної ради Тарас Келеберда привітали журналістів районного народного часопису “Життя і слово” із професійним святом. Керівники району вручили трудовому колективу в особі головного редактора Ігоря Поломаного подяку за багаторічну працю в галузі журналістики, активну громадянську позицію та з нагоди Дня журналіста. На урочисту хвилину до колективу приєдналися, зателефонували  колишні колеги по роботі Ірина Литвин, Любов Король та Володимир Ганович.

-Бажаємо колективу успішно провести процедуру роздержавлення газети, докласти зусиль, щоби громада не залишилася непоінформованою про те, що діється в районі, про нові впровадження у сфері державної політики, економіки, соцзахисту тощо, – зазначив Володимир Кирилич.

Нині головний редактор вирішує долю колективу, визначає напрями фінансування, шукає нові шляхи розвитку газети: збільшення тиражу, доходів від реклами, співпраця з організаціями, установами та підприємствами. Варто зазначити, що наша газета вже має відео сторінку.

Суб’єктом масово-інформаційної діяльності є журналіст. У якій би галузі журналістики він не працював, його праця завжди пов’язана з творчістю. Саме так ми і сприймаємо Вас, шановні журналісти. І сучасне суспільство неможливо уявити без інформації та комунікаційних мереж. Тому сьогодні воно, як ніколи, потребує уважного, розважливого погляду на факти, а головне – їх неупередженого осмислення та професійного оприлюднення.

-Ви обрали нелегку та надзвичайно відповідальну справу – день за днем, занурюючись у бурхливий вирій подій, першими дізнаєтеся про найсвіжіші новини, оперативно знайомите з ними жителів Кам”янеччини, створюєте об’єктивну картину нашого сьогодення, – сказав Тарас Келеберда.

У цей святковий для журналістів день очільники району побажали творчості, свободи та незалежності у професійній діяльності, добрих новин, високих рейтингів, а також миру, міцного здоров’я, сімейного благополуччя, нових цікавих тем, гострого пера, сміливих проектів та наполегливості у досягненні нових висот на ниві журналістики.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: