k2FtbBdWr1

Погодження графіку планової обрізки гілок дерев під лініями електропередач

сидорович

З  питання планової обрізки дерев під лініями електропередач перед керівниками органів місцевого самоврядування виступив начальник Кам”янка-Бузького РЕМу Василь Сидорович. Він зазначив, що дана робота систематично проводиться працівниками підприємства. Якщо ж роботи проводяться на ділянці землі, яка має господаря, варто залучити його до участі в розчистці ліній електропередач. Плани-графіки проведення робіт РЕМ доводить місцевим радам. Правда, на проведення робіт впливають погодні умови.

Василь Юрійович у своєму виступі зробив посилання на постанову Кабінету Міністрів “Про затвердження правил охорони електричних мереж”, Закон України “Про благоустрій населених пунктів”, наголосив на тому, що можна, а що не можна робити в охоронних зонах, завданнях органів місцевого самоврядування з охорони та відновлення зелених насаджень в межах населених пунктів.

-Охороні та відновленню підлягають усі зелені насадження в межах населених пунктів під час проведення будь-якої діяльності, крім зелених насаджень, які висаджені або виросли самосівом в охоронних зонах повітряних і кабельних ліній, трансформаторних підстанцій, розподільних пунктів і пристроїв, – сказав виступаючий.

Для цього, щоб ми працювали ефективно, потрібна допомога голів місцевих рад. Кам”янка-Бузька міська рада, яку очолює Олег Омелян, ініціює багато робіт спільно з підприємством. Варто іншим перейняти цей досвід.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: