k2FtbBdWr1

Поліцейських Кам’янка-Бузького району привітали з Днем Національної поліції України

DSC03369

4 липня відбулись урочистості з нагоди 3-ї річниці Дня  Національної поліції України. Поліцейських Кам’янеччини із професійним святом привітали голова Кам’янка-Бузької райдержадміністрації Володимир Кирилич, голова Кам’янка-Бузької міської ОТГ Олег Омелян та керівники силових структур району.

«Сьогодні наша держава з одного боку воює, а з другого – пішла шляхом кардинальних реформ практично в усіх основних галузях, починаючи з реформи судової гілки влади, і, закінчуючи реформою освіти, медицини, навіть в частині соціального захисту – монетизації пільг. І в такий непростий для нас час є позитивні моменти, я їжджу і бачу вашу працю. Поряд з тим, коли зустрічаєшся з людьми бачиш ріст критики. А чому саме так? Брак комунікацій з населенням, ви не доносите до людей інформацію про розкриті резонансні справи по крадіжках та інших. Наше завдання зуміти показати людям, що поліція є основою і опорою для української держави та захищає людей, – зазначив очільник району. – Вітаю вас з вашим професійним святом, бажаю вам міцного здоров’я, миру, благополуччя, багато вам у житті яскравих і приємних миттєвостей».

Опісля Володимир Кирилич за вагомий особистий внесок у справу боротьби зі злочинністю, зміцнення правопорядку, відданість славетним традиціям органів внутрішніх справ України, плідну працю в ім’я процвітання рідної Батьківщини та з нагоди 3-ї річниці Дня Національної поліції України відзначив грамотами райдержадміністраціями кращих поліцейських.

Довідка:

День Національної поліції України — свято України. Відзначається щорічно 4 липня згідно з Указом Президента України від 4 квітня 2018 року № 97.

До 2018 року зазначене свято відзначалося 4 серпня — у день підписання Президентом України Закону України «Про Національну поліцію».


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: