k2FtbBdWr1

Понад 17 млн гривень – на будівництво та реконструкцію освітніх закладів

1

У 2017 році на виконання робіт на об’єктах у галузі освіти скерували кошти у сумі – 17 мільйонів 376 тисяч гривень.

Про це сьогодні, 20 лютого, під час звіту повідомив т.в.о. начальника управління – заступник начальника управління капітального будівництва Львівської ОДА Олег Пелих.

Цей фінансовий ресурс скерували на реконструкцію з надбудовою мансардного поверху колишньої контори Стародобротвірського СТ під приміщення дитячого дошкільного закладу в с. Старий Добротвір – 400 тисяч гривень.

Також добудували загальноосвітній шкільний заклад  I-III ступенів на 300 учнів в с. Батятичі Кам’янка-Бузького району – 1 млн 436 тис гривень.

Окрім того, завершили будівництво СЗШ I-II ст на 150 учнів з двома дошкільними групами по 15 дітей і фельдшерським пунктом в с. Пристань Сокальського району, на що з державного фонду регіонального розвитку скерували 6 мільйонів 340 тисяч гривень.

«Цей об’єкт – один із найдовших довгобудів Львівської області. Його будівництво розпочалось у 1991 році. Завдяки зусиллям Львівської ОДА та підрядній організації, минулого року ми відкрили цей заклад», – зазначив Олег Пелих.

У 2017 році реконструювали  дошкільний навчальний заклад в с. Нагуєвичі Дрогобицького району – 1 мільйон 500 тисяч гривень.

Минулоріч відбулося будівництво загальноосітньої школи I-III ступенів на 360 учнівських місць в с. Нижня Яблунька Турківського району на що передбачили 4 мільйони 500 тисяч гривень.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: