k2FtbBdWr1

Понад 2,5 тисяч родин цьогоріч скористались програмою енергозбереження

1

Упродовж січеня-жовтня 2015 року за Програмою енергозбереження для населення Львівщини на 2013-2016 роки видано 2 538 кредитів на загальну суму 51,3 млн грн. З обласного бюджету уже відшкодовано 2,003 млн грн. Загалом у 2015 році на реалізацію Програми енергозбереження перебачено 6, 9 млн грн. Про це повідомив в. о. директора департаменту житлово-комунального господарства Львівської облдержадміністрації Назарій Романчук.

За словами Назарія Романчука, упродовж 2006-2014 років Програмою стимулювання населення на здійснення енергоощадних заходів скористались 12 533 родини, які отримали кредити на загальну суму понад 112 мільйонів гривень. З обласного бюджету за цей час відшкодовано 14 мільйонів гривень.

“Крім того, задля зменшення споживання природного газу підприємствами теплопостачання Львівщини в грудні 2014 року було розроблено та погоджено Мінрегіонбудом України заходи з енергозбереження окремо в розрізі кожного підприємства теплокомуненерго. Дані заходи складалися як з організаційних, технічних так і кризових заходів, – зазначив Назарій Романчук. – Загальна вартість впроваджених заходів становить понад 63 млн грн, що дало можливість вже у цьому році зменшити споживання природного газу на 35 млн м3”.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

На Львівщині завершили фінансування пенсійних виплат за травень
Техніка АТО. Новітні лазне-пральні комплекси для використання в польових умовах
Різдвяна Львівщина
Запрошення до участі у конкурсних торгах на предмет закупівлі продуктів харчування для Новояричівсь...
Львівщина отримала понад 1,4 млн грн субвенції на допомогу для дітей-сиріт
Законність встановлення перевантажувальних майданчиків у Львові перевірять відповідні служби, - Олег...