k2FtbBdWr1

Понад 400 тисяч осіб скористались програмою «Доступні ліки»

1

Cтаном на сьогодні  у межах  програми “Доступні ліки” медичні препарати отримали  413 488 осіб. Суб’єктам господарювання відшкодували кошти за 676052 рецепти (86,1% від загальної кількості виписаних рецептів) на загальну суму 29245,8 тис. гривень.

З початку року до участі у проекті  залучили  751 аптечний заклад 784805 рецептів на відшкодування вартості лікарських засобів. У відповідності до показників Державного бюджету України на 2018 рік Львівській області передбачено на реалізацію вказаної програми субвенцію з державного бюджету у сумі 65 млн 302,4 тис гривень.

Відповідно до затвердженого плану асигнувань за січень – червень 2018 року департаментом охорони здоров’я перераховано до отримувачів кожної з адміністративно – територіальних одиниць області кошти в повному обсязі, на загальну суму 32 651,0 тис грн. Детальніше тут.

Мета програми – забезпечити кожного громадянина України доступними та життєвонеобхідними лікарськими засобами з доведеною ефективністю, які покращать якість їхнього життя і запобіжать виникненню ускладнень та передчасної смертності. Механізм відшкодування вартості ліків (реімбурсації) поширюється на серцево-судинні захворювання, діабет ІІ типу та бронхіальну астму.

Пріоритетність надали лікуванню цих хвороб, оскільки саме вони найбільше впливають на показники смертності населення або суттєво знижують якість життя пацієнта та ефективно лікуються на амбулаторному рівні.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Акції із перекриттям дороги на Львівщині – це сплановані провокації, - Олег Синютка
День працівника торгівлі відзначили сьогодні на Львівщині
Основні цифри та факти за тиждень, - інформує Львівська ОДА
Львівщина об’єднала провідних науковців для розробки ефективних та безпечних ветеринарних препаратів
Отримання земельної ділянки для учасників АТО: покрокова схема
На Львівщині стартував Міжнародний конкурс молодих вокалістів імені Василя Сліпака