k2FtbBdWr1

Понад 9 тисяч виборців з інших областей голосуватимуть на Львівщині

1

У неділю, 21 липня, відбудуться Парламентські вибори в Україні — позачергові вибори народних депутатів Верховної Ради України.

Як повідомила начальник відділу адміністрування Державного реєстру виборців апарату Львівської облдержадміністрації Зоряна Павлів, Львівщину як місце для голосування обрали 9226 виборців.

У межах Львівської області змінили місце голосування 4306 осіб. Подали заяву про процедуру тимчасової зміни місця голосування 14 членів окружних виборчих  та 10605 членів дільничних виборчих комісій.

Серед тих, хто подав заяви про тимчасову зміну місця голосування (ТЗМГ) і 21 липня обиратиме представників до Верховної Ради на Львівщині 547 виборців з Донецької області, а також 663 виборці, чиєю  попередньою виборчою адресою  було місто Київ.

Нагадаємо, що 15 липня – остаточний термін подання заяви про тимчасову зміну місця голосування.

Зазначимо, що Центральною виборчою комісією внесено зміни у Постанову щодо тимчасової зміни місця голосування. Відтак, процедуру значно спростили. Виборцю необхідно звернутися до відділу ведення реєстру виборців або за місцем своєї виборчої адреси, тобто за місцем реєстрації або за місцем перебування у день виборів. Відтак, виборцю необхідно написати заяву з мотивувальною частиною, в якій необхідно вказати причини зміни місця голосування та пред’явити паспорт громадянина України.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Львівщина активно покращує туристичну інфраструктуру
Більше 700 тисяч гривень щорічно отримуватимуть місцеві ради Львівщини за оренду земель
Львівщина підписала 103 угоди з Національною службою здоров'я України
До загального фонду місцевих бюджетів області мобілізовано 4929,3 млн грн
На Львівщині реалізують майже пів сотні проектів міжнародної технічної допомоги
Понад 15 тисяч мешканців Львівщини подали заявки для участі у пробному ЗНО