k2FtbBdWr1

Понад мільярд гривень єдиного податку надійшло з фізичних осіб від платників Львівщини

1

Як повідомили в управлінні податків і зборів з фізичних осіб ГУ ДФС у Львівській області надходження єдиного податку з фізичних осіб перевищили 1 мільярд гривень.

Відтак, за січень – вересень 2018 року надходження єдиного податку з фізичних осіб складають 1 067,1 млн гривень. Приріст надходжень у  порівнянні з аналогічним періодом минулого року становить 131, 2 %, або на 254 млн гривень більше.

За вересень забезпечили надходження єдиного податку з фізичних осіб в сумі 47,7 млн гривень. Приріст надходжень у вересні 2018 року в порівнянні із аналогічним періодом минулого року становить 129,3 %, або на 10,8 млн гривень більше.

Як інформують у ГУ ДФС у Львівській області, приріст надходжень податку пов’язаний із збільшенням обсягів задекларованих сум доходів підприємцями, які здійснюють діяльність у сферах пов’язаних із випуском програмних продуктів, оплата послуг яких здійснюється в іноземній валюті, наданням готельних послуг, наданням консультаційних та маркетингових послуг, здійсненням дослідження кон’юнктури ринку та виявлення громадської думки, наданням в оренду, суборенду житлових та нежитлових приміщень.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Вітання голови Львівської ОДА Олега Синютки з Новим Роком та різдвяними святами
На Львівщині розпочинається польсько-український літературний фестиваль
У Львівській ОДА напрацьовують Орієнтовний план проведення консультацій з громадськістю на 2018 рік
На Львівщині відбудуться аукціонні торги з продажу необробленої деревини
На Львівщині із візитом перебуває Федеральний президент Федеративної Республіки Німеччина Франк-Валь...
На Львівщині провели мирну акцію на підтримку захоплених українських моряків