k2FtbBdWr1

Понад сімдесят внутрішньо переміщених громадян пройшли інтерактивні тренінги з соціальної адаптації у Львівській ОДА

2

У Львівській облдержадміністрації продовжуються тренінги для внутрішньо переміщених осіб із окупованих територій України у сфері особистісного розвитку, працевлаштування та започаткування бізнесу. Навчання здійснює ГО «Центр просвітництва та розвитку людини» в рамках виконання проекту «Інтерактивне навчання для внутрішньо переміщених кримчан у м. Львів – запорука їх інтеграції та адаптації в кризовій ситуації».

Згаданий проект стартував ще у листопаді 2014 року. За цей період вже відбулось півтори десятки тренінгів. Загалом навчання пройшли п’ять груп – це понад сімдесят учасників. Упродовж найближчих двох тижнів відбудеться тренінг для останньої групи переселенців.

Як зазначила виконавчий директор ГО «Центр просвітництва та розвитку людини» Наталія Проць, ця ініціатива об’єднала навколо себе активних людей, які, незважаючи на складні життєві обставини, прагнуть досягти успіху у житті, залишаються вірними собі та своїм мріям.

«Здавалося б люди заклопотані вирішенням фінансових та інших поточних проблем. Втім, на щастя, вони розуміють, що постійне навчання та самовдосконалення є вірним кроком на шляху до подальшого розвитку та самореалізації», – розповіла вона.

«Наші тренінги не лише дають нові знання, навички та інформацію, а й сприяють налагодженню партнерських зв’язків та комунікації між учасниками. Люди знайомляться один з одним, об’єднуються в маленькі колективи, генерують екстраординарні ідеї і збираються спільно втілювати їх у життя», – прокоментувала результати проекту Наталія Проць.

Нагадаємо, що проект здійснюється у партнерстві з ГО «Кримська хвиля», за підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини, Інституту міжнародного співробітництва Німецької асоціації народних університетів (DVV International), Громадської організації «Інформаційно-дослідний центр «Інтеграція та розвиток», а також департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю  Львівської облдержадміністрації.

Контактна інформація:

097 30 80 287, 097 451 49 66, e-mail centrprosv@gmail.com  – Наталія Проць (виконавчий директор ГО «Центр просвітництва та розвитку людини»).


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: