k2FtbBdWr1

Понад сотня вчителів області зможуть пройти сертифікацію

_1610546921_613x321.80032206119_3_0_nw

У 2021 році сертифікацію зможе пройти не більше двох тисяч вчителів початкової школи.  Наказом Міністерства освіти і науки України визначено граничну кількість вчителів для проходження сертифікації в розрізі регіонів. Відтак, Львівщина має квоту – 141 вчитель початкової школи.

Про це сьогодні йшлось під час брифінгу у Львівській ОДА.

«Сертифікація прирівнюється до атестації педагогічних працівників. Пройшовши її, можна не проходити атестацію. Педагоги, які зголосяться до проходження сертифікації, матимуть надбавку до зарплати», – зазначив директор департаменту освіти на науки Львівської ОДА Олег Паска.

Реєстрація для участі у сертифікації триватиме з 18 до 31 січня включно.

«До сертифікації, як правило, зголошуються  вчителі які, готові до змін та підняття власної планки, адже це спосіб підвищення кваліфікації. Наразі це швидше пілотний проект, адже стосується поки що виключно вчителів початкової школи. Переважна більшість вчителів, які добровільно беруть участь у сертифікації – це педагоги середнього віку», – розповів заступник керівника Львівського обласного центру оцінювання якості освіти Андрій Миляник.

Сертифікація складається з трьох етапів, що відбуваються послідовно один за одним.

Під час сертифікації відбудеться незалежне тестування учасників сертифікації (проводить Український та регіональні центри оцінювання якості освіти); самооцінювання учасниками сертифікації власної педагогічної майстерності (проводить Державна служба якості освіти та її територіальні органи); вивчення практичного досвіду роботи учасників сертифікації (проводить Державна служба якості освіти та її територіальні органи).

До кожного наступного етапу допускатимуться ті учасники, які успішно пройшли попередній. Педагогічні працівники беруть участь у сертифікації виключно на добровільних засадах і можуть відмовитися від участі на будь-якому її етапі.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

На Львівщині працює “гаряча” телефонна лінія з питань виборів
У Магерові четверо дітей-сиріт отримали власне житло
Проект розвитку сільського підприємництва агротуристичного кластеру «Горбогори» презентували у Києві
В області триває весняний призов до проходження строкової військової служби
Діти українців із закордону ознайомились із культурною спадщиною Львівщини
На Львівщині стартував Всеукраїнський семінар-практикум з позашкілля