k2FtbBdWr1

Попередити біду: на Львівщині перевірять стан пожежної безпеки у всіх місцях скупчення людей

1

Львівська обласна державна адміністрація спільно з Державною службою України з надзвичайних ситуацій у Львівській області проведуть перевірку місць скупчення людей на предмет дотримання норм пожежної безпеки Львівщини.

Упродовж квітня-травня поточного року на території області відбудуться позапланові перевірки об’єктів з масовим перебуванням людей.

«Потрібно працювати на випередження і унеможливити допущення трагедії у місцях, де перебувають люди: школи, громадські заклади, торгові центри. Спеціальна комісія перевірить кожен об’єкт на території області на дотримання норм пожежної безпеки. Мета перевірки не штрафувати чи притягувати до відповідальності, а виявити проблему і швидко її усунути», – зазначила заступник голови Львівської обласної державної адміністрації Ірина Гримак.

«За результатами цих перевірок ми проведемо публічне засідання обласної комісій з питань ТЕБ та НС», – додала Ірина Гримак

Нагадаємо, 28 березня, Уряд вирішив провести масштабні перевірки громадських закладів України на стан пожежної безпеки, зокрема перевірку громадських закладів, шкіл, торгових центрів тощо.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

В області презентували проект Плану заходів Стратегії розвитку Львівщини до 2020 року
Усіх охочих запрошують на творчу зустріч з Народним артистом України Мирославом Скориком
Судових експертів привітали із ювілеєм заснування науково-дослідного інституту
Львівщина відзначить другу річницю безвізу
Підвищення температурного режиму: водіям вантажівок нагадують про обмеження
На Львівщині триває робота щодо впорядкування вирубки лісів