k2FtbBdWr1

Попередити біду: на Львівщині перевірять стан пожежної безпеки у всіх місцях скупчення людей

1

Львівська обласна державна адміністрація спільно з Державною службою України з надзвичайних ситуацій у Львівській області проведуть перевірку місць скупчення людей на предмет дотримання норм пожежної безпеки Львівщини.

Упродовж квітня-травня поточного року на території області відбудуться позапланові перевірки об’єктів з масовим перебуванням людей.

«Потрібно працювати на випередження і унеможливити допущення трагедії у місцях, де перебувають люди: школи, громадські заклади, торгові центри. Спеціальна комісія перевірить кожен об’єкт на території області на дотримання норм пожежної безпеки. Мета перевірки не штрафувати чи притягувати до відповідальності, а виявити проблему і швидко її усунути», – зазначила заступник голови Львівської обласної державної адміністрації Ірина Гримак.

«За результатами цих перевірок ми проведемо публічне засідання обласної комісій з питань ТЕБ та НС», – додала Ірина Гримак

Нагадаємо, 28 березня, Уряд вирішив провести масштабні перевірки громадських закладів України на стан пожежної безпеки, зокрема перевірку громадських закладів, шкіл, торгових центрів тощо.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Великі платники податків перерахували до держбюджету понад 460 млн. грн. податку на прибуток
У Львівській обласній інфекційній лікарні перебуває 21-річний юнак з діагнозом “Малярія”
На Львівщині святкують День вишиванки
IX Міжнародний інвестиційний бізнес-форум об’єднав експертів та інвесторів з усієї України
Понад 300 вчителів предмету «Захист Вітчизни» пройшли навчання на базі військових частин
Львівщина серед лідерів в Україні із закупівель в системі «Prozorro»