k2FtbBdWr1

Попросили у Господа благословення для України, своїх родин та жителів надбужанського краю

завантаження (1)

18 квітня у храмах району відбулися винесення плащаниць. Вірні приступили до Тіла Господнього  в дусі любові, злагоди та миру.

В.о. голови райдержадміністрації Орися Литвин, керівник апарату  райдержадміністрації Любов Височанська доступилися до плащаниці у храмах міста Кам’янка-Бузька.  Приступили до Тіла Господнього  в дусі любові, злагоди та миру на подальшу плідну співпрацю і взаєморозуміння Церкви і влади, зробили це з великою надією, що майбутнє принесе щастя нашим людям, порозуміння на всіх рівнях між Церквою і державою, мир, злагоду нашій вільній Україні.

Районний народний часопис «Життя і слово» опублікував привітання в.о. голови  райдержадміністрації Орисі Литвин та районної ради Василя Ковтала, Великодні послання голів Львівських обласних державної адміністрації та ради Ірини Сех і Петра Колодія.

Керівники району надіслали вітання до релігійних громад, депутатів, керівників підприємств, установ та організацій, керівників громадських та політичних організацій. В свою чергу райдержадміністрація одержала численні привітання із Великодніми святами.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: