k2FtbBdWr1

Популяризація військової служби

популяризація

3 серпня 2015 року перший заступник голови Кам’янка-Бузької райдержадміністрації провів нараду  з представниками управління соціального захисту населення, районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та центру зайнятості, присвячену питанню популяризації серед населення контрактної служби у лавах Збройних Сил України.

Підсумком наради стало доручення очільника району, адресоване присутнім, щодо підготовки інформаційних листків, де було б висвітлено корисну інформацію про пільги та права військових-контрактників,  підготовка до наради із головами сільських рад та інформування їх про  переваги контрактної служби у складі ЗСУ.

Насамкінець Роман Ткачишин заявив, що саме військовослужбовці, які вступили на контрактну службу є гордістю країни і заслуговують на найбільше повагу з боку населення.  Крім того Роман Ярославович наголосив на тому, що військова служба це чудова можливість покращити матеріальне становище, адже на даний момент це  однією з найбільш престижних та перспективних професій.


Розповісти у соціальних мережах



Ще більше новин:

За місяць великий бізнес Західної України сплатив до держбюджету понад 400 млн гривень
Обласна дитяча бібліотека запрошує до співпраці активних людей пенсійного віку
Львівщина та Італія налагоджуватимуть співпрацю в галузі промисловості, культури, АПК та ІТ, - зустр...
В ЛОДА затвердили графік громадських слухань щодо регулювання вартості пасажирських перевезень
Понад 50 громадських організацій ознайомились із деталями конкурсу молодіжних проектів
ТзОВ «Еко Міт» розширяє потужності