k2FtbBdWr1

Посів ярих зернових культур вже завершено у 10 районах області

285621

Посів ярих зернових культур вже завершено у 10 районах Львівської області. Про це повідомив директор департаменту агропромислового розвитку Львівської облдержадміністрації Роман Верещинський під час наради з керівниками РДА, яка відбулася під головуванням керівника апарату ЛОДА Мирослава Трещова.

 

За словами Р. Верещинського, весняно-польові роботи на Львівщині йдуть у двічі швидшому темпі у порівнянні з минулим роком. Зокрема, вже 10 районів повністю завершили посів ярих зернових культур.

«Однак,  є проблема із забезпеченням матеріально-технічними засобами. Зокрема, у зв’язку із зростанням курсу долара значно зросли ціни на засоби захисту, мінеральні добрива, пальне та дизпаливо. А це, в свою чергу, однозначно  позначиться на собівартості вирощеної продукції», – повідомив Р. Верещинський.

Як зазначив Мирослав Трещов, подорожчання хлібобулочних виробів неминуче, проте за умови закупівлі борошна в Аграрному фонді є можливості стримати зростання цін на соціальні сорти хліба. І ці можливості необхідно використати.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Ірина Сех просить голову Держагентства лісових ресурсів вирішити питання відповідності зайнятій поса...
Молодь Львівщини запрошують на останній літній табір року «Цитадель»
На Львівщині голови Громадських рад зустрілись для обміну досвідом
На Львівщині представники української діаспори в Латвії презентували виставу «Украдене щастя»
31 січня – земельні торги з продажу права оренди земельних ділянок державної власності
Турка-Східниця: в області триває ремонт автомобільної дороги