k2FtbBdWr1

Посольство України в Норвегії організувало вечір пам’яті Миколи Радейка

_1601651163_613x321.76767080134_3_0

Посольство України в Королівстві Норвегія провело вечір пам’яті  одного  з найвизначніших діячів української діаспори, Миколи Радейка. Цьогоріч відзначають 100-річчя від народження українського патріота,  очільника першої української організації Норвегії.

У форматі онлайн долучилася до вшанування і Львівщина.

«Львівська облдержадміністрація завжди приділяла велику увагу співпраці з нашими земляками, які проживають на еміграції. Ми позиціонуємо співпрацю з діаспорою, як особливий вагомий сегмент міжнародної співпраці, міжнародної діяльності області і готові надалі її розвивати. Сьогоднішній захід важливий не лише для Львівщини, а й для усіх українців, оскільки демонструє, що наша держава шанує всіх своїх дочок і синів незалежно від того чи проживають вони на території України чи за її межами. Особливо тих, які боролись за незалежність України та її розквіт. Саме таким був Микола Радейко. Він був людиною непересічною, людиною майбутнього і ми пишаємось, що наша земля народила таку велику, потужну особистість », – зазначив перший заступник голови Львівської ОДА Андрій Годик.

В межах вечора презентують наукові праці присвячені життєвому шляху та громадській діяльності Миколи Радейка в Норвегії.

Також лунатимуть музичні композиції за участю українського художнього колективу «Folke Melodi» та талановитого скрипаля Олександра Зеттерстрема.

 

Юлія Савостейко 


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Мешканців області інформують про можливі ризики трудової міграції
Польські інвестори зацікавлені у будівництві на Львівщині переробного заводу
Питання земельних спорів у сфері орендних правовідносин порушили під час круглого столу
Ми не питали і не збираємось питати в країни-агресора дозволу щодо європейської та євроатлантичної і...
Працівникам профтехосвіти підвищили заробітну плату на 15 %
Електронні земельні торги з продажу права оренди земельних ділянок сільськогосподарського призначенн...