k2FtbBdWr1

Постраждалі під час АТО отримають путівки на санаторно-курортне лікування

1

Військовослужбовці, які постраждали під час проведення антитерористичної операції, зможуть пройти санаторно-курортне лікування. Про це йдеться в постанові Кабінету міністрів України від 31 березня 2015 року.

Постанова передбачає санаторно-курортне лікування учасників антитерористичної операції, які мають статус учасника бойових дій, або є інвалідами війни відповідно до Закону України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту”.

“Для одержання путівки зазначені особи повинні перебувати на обліку в органах соціального захисту населення за зареєстрованим місцем проживання, а ті, хто переселився з тимчасово окупованої території чи районів проведення антитерористичної операції, – за фактичним місцем проживання, – зазначив директор департаменту соціального захисту Львівської обласної державної адміністрації Василь Мартиняк. – Підставою для взяття на облік є медична довідка лікувальної установи форми №070/о, копія посвідчення учасника бойових дій або інваліда війни та документ, що підтверджують безпосереднє залучення особи до виконання завдань антитерористичної операції в районах її проведення“.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: