k2FtbBdWr1

Потрібно оголошувати конкурс на керівника Львівського аеропорту – Олег Синютка

4

Через незначну кількість укладених угод з міжнародними авіаперевізниками та високу вартість пального голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка ініціюватиме оголошення конкурсу на посаду керівника Львівського аеропорту імені Данила Галицького.

Про це керівник області сказав під час прес-конференції за підсумками роботи у першому півріччі 2015 року, що відбулася у вівторок, 21 липня.

“Підписана угода про постачання пального для Львівського аеропорту є не найкращою. За ці декілька місяців, відколи діє “відкрите небо”, нинішнє керівництво аеропорту не застосувало усіх заходів для залучення лоукостів та інших компаній для польотів зі Львова, – підкреслив Олег Синютка. – Я з цим миритися не буду”.

Очільник Львівщини повідомив, що під час останньої зустрічі з першим заступником міністра транспорту досягнуто домовленості про необхідність оголошення конкурсу на посаду керівника Львівського аеропорту. “Теперішній виконуючий обов’язки керівника теж матиме можливість взяти у ньому участь, – зазначив Олег Синютка. – Отже, нас очікує новий конкурс на керівника Львівського аеропорту”.

Як відомо, 2 квітня Міністерство інфраструктури України застосувало принцип “відкритого неба” у Львівському аеропорту. На сьогодні тривають перемовини з більш, як 30 авіакомпаніями світу.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Шахтарі Львівщини отримають 35 млн гривень заборгованої заробітної плати
В Україні можуть створити державний фонд розвитку громадянського суспільства
В ЛОДА відбудеться тест-драйв для проектів громадських організацій
Львівщина налагоджує співпрацю із Норвегією у сфері енергоефективності та відновлюваної енергетики
Новаторський мистецький проект «Show Promise» представлять глядачам у Львівському Палаці мистецтв
Україна вистояла і захищає державний суверенітет завдяки і армії, і нашим капеланам – Президент у гр...