k2FtbBdWr1

Позачергове засідання районної комісії з питань ТЕБ і НС

DSC05254

20 лютого перший заступник голови райдержадміністрації Андрій Вашківський провів позачергове засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій.

Під час засідання обговорювалися питання: щодо врегулювання проблемних питань в енергетичній галузі та стану проходження підприємствами паливно-енергетичного комплексу області зимового періоду 2017 року; затвердження переліку об’єктів, які підлягають постійному та обов’язковому обслуговуванню державними аварійно-рятувальними службами на території Кам’янка-Бузького району.

Комісія вирішила через місцеві засоби масової інформації розгорнути широку інформаційну компанію серед населення району щодо раціонального використання електроенергії в побуті щоденно в період з 18:00 год. до 23:00 год. до 16 березня 2017 року включно з обмеженим використанням електричних нагрівальних приладів. Уточнити наявність і стан автономних, стаціонарних та пересувних джерел електричного живлення на підприємствах, установах, організаціях незалежно від форм власності. Забезпечити моніторинг діяльності підприємств Кам’янка-Бузького району на виробничу діяльність яких впливає тимчасове обмеження постачання електроенергії. Активізувати роботу із соціально незахищеними верствами населення, забезпечити щоденний моніторинг ситуації та надавати адресну допомогу цій категорії людей.
Кам’янка-Бузькій ЦРЛ перевірити працездатність наявних автономних джерел електроживлення з практичним включенням та оформленням актів пробних запусків, укомплектованість підготовленим обслуговуючим персоналом і забезпеченість пально-мастильними матеріалами. Уточнити схеми аварійних підключень лікувальних закладів району від автономних джерел електроживлення. Призначити відповідальних осіб за проведення таких підключень.

Також комісія затвердила перелік об’єктів, які підлягають постійному та обов’язковому обслуговуванню державними аварійно-рятувальними службами на території Кам’янка-Бузького району

 


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Понад 200 молодих офіцерів львівської Академії сухопутних військ поповнили лави Збройних сил України
В області призупинили полювання через високу пожежну небезпеку
У День пам'яті та примирення відбувся дитячий мистецький захід
«Ви – приклад для наслідування», - Олег Синютка зустрівся із призерами Ігор нескорених
22 грудня  2017 року о 10:00 годині відбудеться вісімнадцята сесія Кам’янка-Бузької районної ради VІ...
23 серпня о 8.30 хв біля адмінбудинку РДА - відзначення Дня Державного Прапора України