k2FtbBdWr1

Позачергові вибори Незнанівського сільського голови

1

Сьогодні, передані списки виборців для проведення  голосування з позачергових виборів Незнанівського сільського голови, які відбудуться у неділю, 26 червня 2016 року.

У день голосування 26 червня зміни до уточненого списку виборців не вносяться, тому якщо виборець не знайшов себе у списку виборців, слід звернутись до суду, за рішенням якого до 18 години 25 червня виборця можуть включити у списки виборців на дільниці.

До уточнених списків включено 690 виборців, які мають право голосу на позачергових виборах Незнанівського сільського голови, в тому числі 5 осіб постійно нездатних самостійно пересуватися.

Виборці, які за віком, станом здоров’я не зможуть самостійно прибути на дільницю для голосування, мають змогу до 20 години 24 червня подати до дільничної виборчої комісії поштою або через інших осіб власноручно написану заяву з проханням забезпечити голосування за місцем перебування (до заяви додається довідка медичної установи про стан здоров’я).

Слід зазначити, що згідно статті 54 Закону “Про місцеві вибори” з 24 години 24 червня завершується передвиборча агітація, та проводиться зняття передвиборних агітаційних матеріалів.

Голосування з позачергових виборів Незнанівського сільського голови триватиме з 8 до 20 години 26 червня 2016 року.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Центральна виборча комісія оголосила про початок виборчого процесу чергових виборів президента Украї...
Як проголосувати не за місцем реєстрації
Змінено місце голосування виборців села Нова Лодина
Перевірте себе в «Особистому кабінеті виборця»
Цьогорічні місцеві вибори відбудуться за новими правилами і на новій територіальній основі
З 15 вересня розпочався процес офіційного висування кандидатів у депутати місцевих рад та на посади ...