k2FtbBdWr1

Пожежні водойми Кам’янка-Бузької центральної лікарні обстежувала районна комісія ТЕБ і НС

нсгол

Вчора, 7 липня, відбулося виїзне засідання районної комісії з питань  техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій. Його проведенню передував незадовільний стан двох пожежних водойм розташованих на території Кам’янка-Бузької центральної лікарні.

Комісія ТЕБ і НС у складі першого заступника голови районної державної адміністрації – першого заступника голови комісії з питань ТЕБ і НС райдержадміністрації Андрія Вашківського, провідного спеціаліста сектору з питань цивільного захисту РДА Надії Думанської, головного інспектора Кам’янка-Бузького РВ ГУ ДСНС України у Львівській області Володимира Романюк, головного інженера КП «Кам’янкаводоканал» Кам’янка-Бузької міської ради Михайла Думанського, головного лікаря ЦРЛ Романа Кучерепи виїхала на місце та провели обстеження технічного стану двох пожежних водойм розташованих на території Кам’янка-Бузької центральної лікарні по вул. Героїв Небесної Сотні 29А м. Кам’янка-Бузька.

У результаті обстеження було встановлено: пожежна водойма об’ємом близько 60 м.куб., що розташована біля харчоблоку, перебуває без води. Як поінформував інженер з охорони праці лікарні Євген Гродзіцький при заповнені водою даної водойми, через деякий час вада пропадає. Друга пожежна водойма об’ємом близько 250 м.куб., що розташована за гаражами лікарні, перебуває без води. Як зазначив головний лікар ЦРЛ Роман Кучерепа, спостерігається порушення цілісності залізобетонних конструкцій даної водойми. Районною комісією ТЕБ і НС вирішено провести додаткове обстеження двох пожежних водойм на предмет технічного стану залізобетонних конструкції, проведення гідроізоляційних робіт і відновлення працездатності сухого колодязя.

Інженер з охорони праці ЦРЛ Євген Гродзіцький запропонував побудувати пожежне водоймище з права при в’їзді на територію ЦРЛ, за будівлею КПП. При обстежені даного місця членами комісії ТЕБ і НС вирішено: з’ясувати власника даної земельної ділянки, отримати консультації в працівників управління водного господарства щодо можливості влаштування в даному місці пожежної водойми, провести розрахунки щодо нормативного об’єму пожежної водойми.

 


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: