k2FtbBdWr1

Практичне використання карт класифікацій земного покриву – у центрі Міжнародної конференції

IMG_5d5a565019ba7c8eae5751ec71c388da_V_1556115572_613x408.66666666667_3_0

Сьогодні, 24 квітня, закінчилась робота другого дня Міжнародної конференції «Ефективне управління земельними ресурсами як передумова розвитку України».

У конференції взяли участь представники департаменту агропромислового розвитку Львівської облдержадміністрації, робочих груп пілотних Львівської, Київської, Миколаївської областей, громад, де відбуваються  роботи Програми Світового банку та ЄС  «Підтримка прозорого управління земельними ресурсами в Україні», Інституту космічних досліджень НАН України, компанії EOS, БломІнфо-Юкрейн, програми USAID Ukraine – USAID Україна “Підтримка аграрного і сільського розвиту”.

У межах заходу особливу увагу приділили питанням, що стосувались роботи із кадастровими межами, плануванням та охороною земель, виправленням помилок щодо земельних ділянок у Державному земельному кадастрі.

Надзвичайно цікавою  для аналітиків, науковців, представників органів місцевої та державної влади було питання використання ГІС-технологій в управлінні земельними ресурсами. В межах конференції було представлено можливості практичного використання карт класифікацій земного покриву з можливістю подальшого аналізу земель, посівів, вирубки лісів на пілотних територіях з використанням супутникових знімків для ухвалення правильних управлінських рішень.

Відтак, в межах Програми Світового банку заплановано проведення курсів по ГІС-технологіям для представників державних органів влади та місцевого самоврядування, які будуть відубватись в рамках реалізації Програми Світового банку та ЄС «Підтримка прозорого управління земельними ресурсами в Україні».


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

«Єдина і неподільна Україна» - цьогорічне гасло обласних заходів, приурочених Дню Соборності України
На Львівщині учасники АТО отримали у власність більше півтори тисячі га землі
Це історичний день для України та Євросоюзу – Президент взяв участь в церемонії підписання документу...
Запрошуємо на п’яту традиційну молодіжну зустріч «Галицький авангард 2017»
Президент підпише закон про припинення дії договору про дружбу з Росією
На науково-практичному семінарі представили результати соцдослідження про земельні відносини