k2FtbBdWr1

Працевлаштування демобілізованих військовослужбовців та учасників АТО

SAM_1315

Чергову зустріч «Під одним дахом» у Кам’янка-Бузькому районному центрі зайнятості, проведено з метою надання демобілізованим військовослужбовцям та учасникам АТО інформації про послуги служби зайнятості, визначення шляхів їхньої адаптації до потреб ринку праці, нагальних питань соціального захисту демобілізованих учасників антитерористичної операції, більш якісного надання соціальних послуг, передбачених чинним законодавством України.  Для досягнення даної мети районним центром зайнятості до участі у заході запрошено демобілізовані учасники АТО, які перебувають на обліку в міському центрі зайнятості як безробітні,  представників районного військового комісаріату, районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, сектору молоді та спорту Кам’янка-Бузької РДА, Управління соціального захисту населення, заступника голови Кам’янка-Бузької РДА, громадської організації “Захисту прав і свобод учасників АТО”, а також представники ТзОВ «Агро ЛВ Лімітед».

«Служба зайнятості не стоїть осторонь проблем учасників АТО. Всі працівники центру зайнятості намагаються максимально сприяти працевлаштуванню військовослужбовців, які брали участь у проведенні бойових дій в зоні АТО», – розпочинаючи захід зазначила О.Довганик, директор центру зайнятості. Вона ознайомила присутніх з основними положеннями чинного законодавства про зайнятість населення, що спрямовані на створення ефективного механізму сприяння повному та продуктивному працевлаштуванню безробітних громадян. Також надала учасникам заходу вичерпну інформацію про їхні права та обов’язки, порядок виплати допомоги по безробіттю, послуги, які надаються службою зайнятості, стан місцевого ринку праці району та ін. Особливу увагу приділила порядку співпраці між клієнтом та особистим консультантом, виконанню письмових рекомендацій щодо сприяння працевлаштуванню, можливостям професійного навчання.

Представники районного військового комісаріату поінформували присутніх про пільги демобілізованим військовослужбовцям та учасникам АТО, які гарантує наша держава та про зміни в положеннях щодо соціальної підтримки учасників АТО. Також ознайомили з перевагами проходження військової служби за контрактом в Збройних Силах України, акцентувавши увагу на тому, що така служба – престижна робота з гідною заробітною платою, акцентували увагу на збільшенні грошового забезпечення військовослужбовців.

Про можливість отримання психологічної, юридичної та іншої соціальної допомоги ознайомили присутніх фахівці районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, а також громадської організації “Захисту прав і свобод учасників АТО”. Йшлося й про соціальні проекти та програми, метою реалізації яких є допомога демобілізованим воїнам у соціальні адаптації в мирному житті, у професійному навчанні та підвищенні кваліфікації. Обговорили й питання та проблеми, що виникають в повсякденному житті учасників АТО та ін.

Перелік вакансій, умови праці, соціальні гарантії, можливості кар’єрного росту презентували заступник директора та менеджер з підбору кадрів ТзОВ «Агро ЛВ Лімітед». Вони пропонували високу заробітну плату та гідні умови роботи для різних спеціалістів: різноробочих, контролерів, трактористів, електрогазозварників, трактористів, водіїв автотранспортних засобів, бригадирів.

Зустріч пройшла у конструктивному діалозі, присутні отримали відповіді на всі запитання. По закінченні заходу отримали індивідуальні консультації щодо вирішення питання їхнього можливого працевлаштування.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: