k2FtbBdWr1

Працевлаштування громадянам Криму та м.Севастополя

загруженное

На сьогоднішній день понад 2000 кримчан виявили бажання переїхати на тимчасове або постійне проживання у Львівську область.

Відповідні списки про прибулих постійно надходять від Департаменту соціального захисту населення Львівської ОДА та надсилаються районним, міським та міськрайонним центрам зайнятості для опрацювання.

Слід зазначити, що зараз на обліку перебувають громадяни, які володіють такими професіями та спеціальностями: секретар керівника, перекладач (німецька мова), продавець непродовольчих товарів, консультант з маркетингу, бармен, бухгалтер, касир, менеджер зі збуту, охоронник, оператор заправних станцій, спеціаліст державної служби, економіст, еколог, художник, практичний психолог, інженер-будівельник, електромонтер з випробувань та вимірювань, тренер-викладач (спортивної школи, секції).

Особливо складною на сьогоднішній день є робота з особами, котрі мають вищу освіту.

У зв´язку з напруженою ситуацією щодо підбору роботи громадянам, котрі вимушені були покинути АР Крим та м.Севастополь, просимо надати допомогу базовим центрам зайнятості в питаннях пошуку вакансій для працевлаштування згаданих громадян, у тому числі шляхом інформаційно-роз´яснювальної роботи з роботодавцями щодо їх активної участі у процесі забезпечення зайнятості таких осіб.

Принагідно інформуємо, що роботодавці, котрі виявили бажання допомогти у працевлаштуванні осіб з числа прибулих з АР Крим та м.Севастополь, можуть інформувати про це директора базового центру зайнятості або свого особистого консультанта (з числа спеціалістів базового центру зайнятості), а також Львівський обласний центр зайнятості у будь-який зручний для них спосіб: електронною поштою pou4@lv.dcz.gov.ua, тел. (032)245-03-11, 233-01-67, (096)735-25-40.

Висловлюємо щиру подяку за розуміння та співпрацю.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Шановні кримчани, мешканці східних областей України! Державна служба зайнятості готова сприяти Ва...
Інформація про стан ринку праці Кам’янка-Бузького району упродовж січня –лютого 2016 року
Кам'янка-Бузький районний центр зайнятості бере активну участь у проведенні робіт з благоустрою тер...
Громадські роботи: і собі на користь, і людям на радість
Коли улюблена справа та успіх йдуть поруч
ПРОАКТИВНА ВЗАЄМОДІЯ – ОСНОВНИЙ ЧИННИК ПОВЕРНЕННЯ ДО ПРАЦІ