k2FtbBdWr1

Працівники медичних закладів із підтвердженим коронавірусом отримають доплату

_1590066756_613x321.89497716895_3_0

Львівська ОДА напрацьовує порядок використання коштів обласного бюджету на доплати не лише лікарям та медсестрам, а й  усім працівникам комунальних некомерційний підприємства, яких підтверджений діагноз Covid-19.

Про це розповів заступник голови Львівської ОДА Іван Собко.

Йдеться про працівників Львівської обласної інфекційної клінічної лікарні, Центру легеневого здоров’я, Львівського обласного госпіталю ветеранів війн та репресованих імені Юрія Липи, Львівського обласного центру екстреної допомоги та медицини катастроф  та Охматдиту,  які пройшли стаціонарне лікування за період 12 березня – 15 травня 2020 року.

«Ініціатива підтримати фінансово працівників, які захворіли на Covid є особливо актуальною, адже не лише лікарі піддаються ризику підхопити недугу. Це буде відчутною підтримкою з обласного бюджету. Голова ОДА Максим Козицький доручив у стислі терміни департаменту охорони здоров’я опрацювати порядок використання коштів, опрацювати з головними лікарями закладів питання переліків працівників, які перебували на стаціонарному лікуванні та підготувати проект розпорядження про фінансування відповідних доплат. Така робота має бути завершена до кінця травня. А розпорядчий документ підписаний не пізніше 1 червня», – зазначив Іван Собко.

Згідно із рішенням обласної ради від 19 травня, два посадові оклади будуть надані працівникам медзакладів першої лінії та по одному посадовому окладу для інших медичних закладів обласного рівня.

Окрім того, виплатять  в повному обсязі до 300% посадового окладу за квітень працівниками  комунальних закладів, які були залучені до запобігання виникненню, поширенню та ліквідації гострої респіраторної хвороби Covid-19.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

З держбюджету надійшли кошти для субсидій на тверде паливо та скраплений газ
Покращення бізнес-клімату допоможе залучити інвестиції у будівельну галузь,- голова ДАБІ Олексій Куд...
29 державних нагород від Президента отримали учасники АТО із Львівщини
Олег Синютка: «Самопоміч» займається відкритим саботажем і шкідництвом
У Львівській ОДА відкрили виставку «Донбас: ПереPROчитання образу»
Мешканців Львівщини запрошують переглянути фільм "Позивний "Бандерас" просто неба