k2FtbBdWr1

Працівники райдержадміністрації здійснили сходження на гору Пікуй

20180812_134910

У неділю, 12 серпня, працівники Кам’янка-Бузької райдержадміністрації долучились до благодійного сходження на гору Пікуй. Мета заходу – придбання спеціального візка «джульєтки» із електропідсилювачем, за допомогою якого люди з церебральним паралічем матимуть змогу подорожувати горами. Сходження на гору було неймовірним, захоплюючим, вражаючим. Це було не тільки подолання вершини, а й подолання самих себе. Усі учасник сходження продемонстрували єдність, силу духу та активну життєву позицію.
На вершину гори дістались усі 20 учасників. Удосталь наситившись гірським повітрям, мальовничими пейзажами та теплим сонцем, до якого ближче тільки птахи, усі виконали Гімн України, зробили колективне фото на згадку та за ініціативи Михайла Владики посадили тис ягідний.
«Гора Пікуй – це не лише найвищу точку Львівської області. Пікуй – це те місце, де починаєш відчувати почуття радості тільки від того, що знаходишся тут. Саме з найвищої гірської вершини Львівської області ми спостерігали найкрасивіші пейзажі, і саме сюди хочеться повертатися знову і знову», – зазначила керівник апарату райдержадміністрації Любов Височанська.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: