k2FtbBdWr1

Працює реабілітаційне відділення

Фото 4

Для забезпечення одужання хворих після перенесених захворювань та відновновлення їх працездатності на базі Добротвірської міської лікарні  з 2015 року функціонує реабілітаційне відділення для відновного лікування хворих із захворюваннями центральної і переферичної нервової системи та наслідками травм і захворюваннями опорно-рухового апарату.

У структурі відділенні функціонують  кабінети:

фізіотерапіїФото 1

лікувальної фізкультуриФото 5

механотерапіїФото 7

озокерито-парафінотерапіїФото 8

Медпрацівники відділення пройшли відповідне навчання.

Лікарями-ординаторами даного відділення є лікар-травматолог-ортопед

Ігор Володимирович Шпирка та лікар-невропатолог Роман Богданович Грицаль. На посаду завідувача кабінетом лікувальної фізкультури, зокрема, призначена фахівець з фізичної реабілітації Вікторія Соловйова, яка у 2014 року переселилась на Львівщину з зони АТО та була влаштована на роботу в Добротвірську міську лікарню.

Для функціонування даних кабінетів придбано медичне обладнання:

електронний апарат для фракційного витягування хребта, апарат для  магнітотерапії, апарат для ультразвукової терапії УЗТ-3.01.Ф,  комплексний низькочастотний апарат «Радіус-01 ФТ» (гальванізація і електрофорез, діадинамотерапія, ампліпульстерапія електроміостимуляція, електросон), апарат для місцевої дарсонвалізації, озокерито та парафінонагрівач,  фізіотерапевтичний комплекс для проведення лімфодренажу, велотренажер професійний реабілітаційний.

Медичне обладнання, підготовка приміщень та необхідний інвентар закуплено за кошти Добротвірської міської лікарні на суму 116,6 (загальний фонд – 20,6тис.грн., спеціальний фонд – 96,0тис.грн.) та за суттєвої фінансової підтримки компанії ДТЕК в рамках реалізації Стратегії Соціального партнерства на 2013-2015 роки та відповідно до Договору про надання Благодійного гранту на загальну суму 340,8 тис. грн.

У 2015 році планується продовжити проект «Відновне лікування, реабілітація» в рамках реалізації Стратегії Соціального партнерства компанії ДТЕК із смт. Добротвір.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: