k2FtbBdWr1

Працювала комісія з питань захисту прав дитини

IMG_20191122_095929 - Копія

22 листопада керівник апарату райдержадміністрації Любов Височанська  провела засідання комісії з питань захисту прав дитини райдержадміністрації. Організацію роботи комісії здійснила служба у справах дітей РДА, керівник Іванна Дяківнич.

Під час засідання комісія розглянула питання про стан виконання  батьківських обов’язків батьками, діти яких знаходяться в конфлікті з законом та доцільність/недоцільність взяття їх на облік сжо,  заяви про надання висновку про підтвердження місця проживання малолітньої дитини, щодо визначення місця проживання малолітньої дитини за місцем реєстрації одного з батьків у Республіці Польща, щодо участі у вихованні малолітніх дітей, щодо позбавлення батьківських прав батька відносно його малолітньої дитини, лист Львівського національного університету ім. І.Франка щодо надання дозволу на відрахування студентки І курсу.

Також присутні затвердили індивідуальні плани дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та дітей, які опинились у складних життєвих обставинах.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: