k2FtbBdWr1

Працювали над врегулюванням проблемних питань діяльності КНП «Кам’янка-Бузька ЦРЛ»

IMG_20200120_110217

20 січня у райдержадміністрації відбулася нарада з питання врегулювання проблемних питань діяльності КНП «Кам’янка-Бузька ЦРЛ». Нараду провела голова районної державної адміністрації Христина Замула. У нараді взяли участь керівник апарату районної державної адміністрації Любов Височанська, завідувач сектору з питань правової роботи, запобігання та виявлення корупції апарату райдержадміністрації Роксолана Дяківнич, заступник директора КНП «Кам’янка-Бузька ЦРЛ» з економічних питань Олена Гладчук, юрист КНП «Кам’янка-Бузька ЦРЛ» Леся Мельник, представник ТОВ «БК «ТЕРОН ДЕВЕЛОПМЕНТ» Віталій Кравчук.

Христина Замула наголосила, що станом на 20 січня 2020 році склалася ситуація, що через судове провадження проти КНП «Кам’янка-Бузька ЦРЛ» заблоковані банківські рахунки, тому лікарня не може підписати угоду з Національною службою здоров’я України і з 01.04 отримувати фінансування за медичне обслуговування населення. Тому мета даної наради почути бачення та пропозиції кожної сторони та мирно вийти з проблемної ситуації.

Також присутні обговорили можливості щодо залучення коштів на реалізацію проєкту «Реконструкція фасаду з впровадженням енергозберігаючих заходів будівлі Кам’янка-Бузької центральної районної лікарні по вул. Героїв Небесної Сотні, 29а у м. Кам’янка-Бузька Львівської області».


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: