k2FtbBdWr1

Працюють над придбанням житла для дитини, позбавленої батьківського піклування та особи, з числа дітей, позбавлених батьківського піклування

IMG_20200810_113625

10 серпня 2020 року голова Кам’янка-Бузької районної державної адміністрації Христина Замула провела комісію з питань забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа у Кам’янка-Бузькому районі.

Христина Замула наголосила, що питання забезпечення житлом дітей є одним з пріоритетних  в нашому районі.

Начальник служби у справах дітей районної державної адміністрації Іванна Дяківнич розповіла, що на виконання заходів «Районної програми забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа у Кам’янка-Бузькому районі Львівської області на 2019 – 2021 роки» виділено кошти для придбання житла для дитини, позбавленої батьківського піклування та особи, з числа дітей, позбавлених батьківського піклування, які проживають в сім’ї піклувальника у місті Львів. Також заплановано співфінансування з обласного бюджету.  Одночасно зазначено, що ці діти перебувають на квартирному обліку.

Працівниками служби у справах дітей спільно з піклувальником проводиться відповідна робота щодо підбору житла. Під час засідання комісії було вирішено придбати житло для вищезазначених осіб.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: