k2FtbBdWr1

Представників IT- компаній, машинобудування та металообробки Львівщини запрошують до участі в бізнес-делегації в Ганновер

1

Німецько-Українська промислово-торгівельна палата в межах найбільшої промислової виставки в Європі «HANNOVER INDUSTRIE MESSE 2019» запрошує представників IT-компаній, машинобудування та металообробки долучитись до української бізнес-делегації в м. Ганновер Федеративної Республіки Німеччини у період з 1 по 3 квітня. Про це інформують у департаменті економічної політики Львівської ОДА.

Учасники матимуть можливість взяти участь в В2В зустрічах із німецькими компаніями та відвідати п’ять паралельних виставкових експозицій: інтегрована автоматизація, рух і приводи (IAMD), цифровий завод (digital factory), енергетика (energy), промислове постачання (industrial supply) та дослідження і технології (research & technology).

Відвідування виставки «HANNOVER INDUSTRIE MESSE 2019» надасть можливість налагодити контакти з німецькими та світовими партнерами та замовниками, а також  налагодити експорт своєї продукції чи сервісу до Німеччини.

Детальна інформація «HANNOVER INDUSTRIE MESSE 2019» за посиланням. 

Зареєструватись для участі  у бізнес делегації можна за посиланням.

За детальною інформацією можна звертатися за тел.: (032)299-92-79 та на електронні скриньки: loda.export@gmail.com та loda.torg@gmail.com

 

Довідково:

Участь у складі делегації складає 600 євро з одного учасника (включно 20% ПДВ) в гривнях по курсу НБУ. У вартість включено: організацію програми делегації та вхід (квиток) на виставку. Витрати на проїзд та проживання учасники покривають самостійно.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Львівська облдержадміністрація висловлює співчуття родинам загиблих воїнів
Нормативно-правові аспекти атестації вищих навчальних закладів об'єднали експертів Львівщини
На Львівщині триває встановлення інформаційних таблиць до 100-річчя утворення ЗУНР
Завдяки залученню коштів ДФРР Заболотцівська громада отримала молоковоз
Для зміни місця голосування треба звернутися із відповідною заявою до органу ведення Державного реєс...
Ціна продажу права оренди земельної ділянки на Львівщині зросла у 17 разів