k2FtbBdWr1

Представників IT- компаній, машинобудування та металообробки Львівщини запрошують до участі в бізнес-делегації в Ганновер

1

Німецько-Українська промислово-торгівельна палата в межах найбільшої промислової виставки в Європі «HANNOVER INDUSTRIE MESSE 2019» запрошує представників IT-компаній, машинобудування та металообробки долучитись до української бізнес-делегації в м. Ганновер Федеративної Республіки Німеччини у період з 1 по 3 квітня. Про це інформують у департаменті економічної політики Львівської ОДА.

Учасники матимуть можливість взяти участь в В2В зустрічах із німецькими компаніями та відвідати п’ять паралельних виставкових експозицій: інтегрована автоматизація, рух і приводи (IAMD), цифровий завод (digital factory), енергетика (energy), промислове постачання (industrial supply) та дослідження і технології (research & technology).

Відвідування виставки «HANNOVER INDUSTRIE MESSE 2019» надасть можливість налагодити контакти з німецькими та світовими партнерами та замовниками, а також  налагодити експорт своєї продукції чи сервісу до Німеччини.

Детальна інформація «HANNOVER INDUSTRIE MESSE 2019» за посиланням. 

Зареєструватись для участі  у бізнес делегації можна за посиланням.

За детальною інформацією можна звертатися за тел.: (032)299-92-79 та на електронні скриньки: loda.export@gmail.com та loda.torg@gmail.com

 

Довідково:

Участь у складі делегації складає 600 євро з одного учасника (включно 20% ПДВ) в гривнях по курсу НБУ. У вартість включено: організацію програми делегації та вхід (квиток) на виставку. Витрати на проїзд та проживання учасники покривають самостійно.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: