k2FtbBdWr1

Представників Львівщини навчатимуть управлінню та адмініструванню на семінарі в Німеччині

DSC_1344_1493043710_613x409.73368146214_3_0

Представники органів виконавчої влади Львівщини візьмуть участь у семінарах програми “AGREE”. Вона включає обмін професійними знаннями й досвідом, підвищення компетентності публічних службовців і посадових осіб, індивідуальну роботу над проектами, тренінги для формування практичних навичок, а також відвідання підприємств, установ і організацій у Німеччині.

Про це говорили під час зустрічі у понеділок, 24 квітня, голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка та директор Європейської Академії Берліна Екерт Штратеншульте.

Зазначимо, головна мета програми — підтримка процесів перетворень в Україні та інших країнах «Східного партнерства» завдяки переданні знань і досвіду. Учасники зможуть використати вивчене у власних інституціях і сферах професійної діяльності.

“На сьогодні найбільшим потенціалом є люди та їх знання. Тому вдячний вам за навчання кадрів та внесення своєї лепти у їх професійний досвід”, – наголосив Олег Синютка.

“Для майбутнього України дуже важливо, аби ваша ваша держава йшла шляхом розвитку та реформ, – зазначив Екерт Штратеншульте. – Ми, зокрема запровадили нововведення у програмі: вирішили запрошувати тих осіб, які вже брали у ній участь. Відтак представники, зокрема й вашого регіону зможуть після повторного навчання стати тренерами та акумулювали свої знання в Україні”.

 


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Парламент дозволив допустити в Україну іноземних військових для підтримання миру, крім країни-агресо...
Підготовка та відзначення на Кам"янеччині Дня захисника України
Президент в Аахені обговорив з лідерами європейських країн питання економічного, безпекового і культ...
Розпочався прийом заявок на відеоконкурс «Моя екологічна історія»
Профорієнтаційна екскурсія для шкільної молоді на ДТЕК Добротвірську ТЕС
Під час зустрічі із Народними депутатами розглянули пропозиції Львівщини щодо формування держбюджету