k2FtbBdWr1

Представників Львівщини навчатимуть управлінню та адмініструванню на семінарі в Німеччині

DSC_1344_1493043710_613x409.73368146214_3_0

Представники органів виконавчої влади Львівщини візьмуть участь у семінарах програми “AGREE”. Вона включає обмін професійними знаннями й досвідом, підвищення компетентності публічних службовців і посадових осіб, індивідуальну роботу над проектами, тренінги для формування практичних навичок, а також відвідання підприємств, установ і організацій у Німеччині.

Про це говорили під час зустрічі у понеділок, 24 квітня, голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка та директор Європейської Академії Берліна Екерт Штратеншульте.

Зазначимо, головна мета програми — підтримка процесів перетворень в Україні та інших країнах «Східного партнерства» завдяки переданні знань і досвіду. Учасники зможуть використати вивчене у власних інституціях і сферах професійної діяльності.

“На сьогодні найбільшим потенціалом є люди та їх знання. Тому вдячний вам за навчання кадрів та внесення своєї лепти у їх професійний досвід”, – наголосив Олег Синютка.

“Для майбутнього України дуже важливо, аби ваша ваша держава йшла шляхом розвитку та реформ, – зазначив Екерт Штратеншульте. – Ми, зокрема запровадили нововведення у програмі: вирішили запрошувати тих осіб, які вже брали у ній участь. Відтак представники, зокрема й вашого регіону зможуть після повторного навчання стати тренерами та акумулювали свої знання в Україні”.

 


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Відбулося засідання комісії з розгляду питань надання грошової допомоги постраждалим особам чи особа...
Понад 300 юнаків змагаються за перемогу у Всеукраїнській спартакіаді серед допризовної молоді
Близько 9 млн грн – на соціальну інфраструктуру Перемишлянщини
Програма енергозбереження для населення Львівщини на 2017-2020 роки: на сесії прийняли зміни
На Львівщині завершують фінансування пенсій за квітень
Мешканців Львівщини запрошують відвідати військово-патріотичний фестиваль