k2FtbBdWr1

Представників медичної галузі навчали організації діяльності медзакладів після автономізації

1

5 жовтня у департаменті охорони здоров’я Львівської ОДА відбулась робоча зустріч представників медичних закладів з керівником юридичної компанії «ILF», представником експертної групи підтримки медичних реформ при МОЗ України Оленою Хитровою.

Серед присутніх були: відповідальні особи закладів охорони здоров’я за процес перетворення в комунальні некомерційні підприємства (КНП).

Олена Хитрова розповіла про особливості укладання комунальними некомерційними підприємствами договорів з Національною службою здоров’я України, поділилась аспектами врегулювання договірних відносин та як правильно укласти колективний договір.

«Автономізація це зміни: юридичні (перетворення на КНП), порядок використання коштів (кошторис і фінансовий план) та організаційні (зміна відносин лікар-пацієнт), – зазначила Олена Хитрова. –  Зміни будуть стосуватись і нової ролі закладу охорони здоров’я».

Говорили також про нові принципи надання ПМД і вибір лікаря, нові умови праці та обов’язки, які необхідно запровадити, перерозподіл обов’язків між лікарями.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: