k2FtbBdWr1

Представників медичної галузі навчали організації діяльності медзакладів після автономізації

1

5 жовтня у департаменті охорони здоров’я Львівської ОДА відбулась робоча зустріч представників медичних закладів з керівником юридичної компанії «ILF», представником експертної групи підтримки медичних реформ при МОЗ України Оленою Хитровою.

Серед присутніх були: відповідальні особи закладів охорони здоров’я за процес перетворення в комунальні некомерційні підприємства (КНП).

Олена Хитрова розповіла про особливості укладання комунальними некомерційними підприємствами договорів з Національною службою здоров’я України, поділилась аспектами врегулювання договірних відносин та як правильно укласти колективний договір.

«Автономізація це зміни: юридичні (перетворення на КНП), порядок використання коштів (кошторис і фінансовий план) та організаційні (зміна відносин лікар-пацієнт), – зазначила Олена Хитрова. –  Зміни будуть стосуватись і нової ролі закладу охорони здоров’я».

Говорили також про нові принципи надання ПМД і вибір лікаря, нові умови праці та обов’язки, які необхідно запровадити, перерозподіл обов’язків між лікарями.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

На Львівщині посіяно 9,1 тис га ранніх ярих зернових культур
Понад 11 млн грн скерували на виплати ветеранам УПА та реабілітованим
Триває прийом заявок на фінансування проектів на підтримку соціально незахищених категорій населення
Львівщина налагоджує співпрацю із італійською провінцією Агрідженто
У п’яти населених пунктах Львівщини перевірили стан будівництва спортивних об’єктів
На Львівщині прощаються із військовими вертолітниками